11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Rytuały z YWL: Ciało

5 października 2019 r. godz. 10:00-13:00

Biała - zjedz i wypij Francuska 2


RYTUAŁY
Rytuały to spotkania dłuższe i bardziej kameralne. Każde z nich będzie miało swój motyw przewodni, zgodnie z którym przygotujemy dla wybranej grupy uczestniczek prelekcję lub warsztat. Dodatkowo, dzięki mniejszej grupie będziemy mogły bliżej się poznać i pogadać ze wszystkimi obecnymi #ogarniaczkami. Chcemy, aby Rytuały były mniej zobowiązującą, lżejszą formą spotkań YWL, która sprzyja poznawaniu siebie. Zależy nam, żeby Rytuały przyniosły uczestniczkom cenną wiedzę, przestrzeń do refleksji i relaksu.

CIAŁO
We wrześniu wracamy do Was z kolejnym spotkaniem w cyklu Rytuały. Wierzymy, że dbanie o siebie to fundament do tego, żeby ogarniać też inne rzeczy – dlatego w tej odsłonie cyklu wrócimy do podstaw i holistycznie zajmiemy się ciałem. Na wydarzeniu pogadamy o trosce o ciało od środka i na zewnątrz, tak aby służyło nam możliwie najlepiej. Wygospodarujemy czas, aby nauczyć się odpowiednio doceniać i celebrować nasze ciała.

MOKOSH
Uwielbiamy współpracować z markami, za którymi stoją prawdziwe #ogarniaczki – dlatego właśnie tym razem do rozmowy zaprosiłyśmy markę Mokosh. Pogadamy na luzie o ciele; o tym, dlaczego warto o nie dbać, jak je pielęgnować i czym kierować się przy wyborze odpowiednich produktów. Dodatkowo, nie omieszkamy przy okazji zagaić trochę o tym jak to jest prowadzić dziewczyński biznes i jaka była droga marki do sukcesu na rynku.

STAN SKUPIENIA
Przejdziemy też od razu do praktyki – i to nie byle jakiej, bo praktyki jogi. Po raz kolejny dzięki współpracy ze Stanem Skupienia zapewnimy Wam podczas Rytuałów część warsztatową. Ruch i oddech będą dla nas sposobem na nawiązanie relacji z ciałem i okazanie mu troski, na którą zasługuje. Jeśli któraś z Was nie próbowała jeszcze jogi, to świetna okazja, żeby dać jej szansę!

JOY IN ME
Na pewno kojarzycie najbardziej Instagramowe produkty do jogi, które udowadniają, że profesjonalny sprzęt sportowy może być piękny i tworzony w zrównoważony sposób, bez szkody dla środowiska. Jeśli estetyka JOY In Me podbiła Wasze serca tak samo, jak nasze, koniecznie wpadnijcie na wydarzenie.

GRUPA WARSZAWA
Dzięki Grupie Warszawa, Rytuały mogą odbywać się na łonie natury – spotykamy się w Biała – Zjedz i Wypij na ulicy Francuskiej. Spotkanie połączymy z kawą i śniadaniem na świeżym powietrzu. Ogarniaczki, które były na pierwszej edycji na pewno znają już niesamowity klimat tej miejscówki!

URODA ŻYCIA
Uroda Życia miesięcznik - to pismo dla tych z nas, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Redakcja stawia na tematy o bliskości i dobrych relacjach z innymi (jakie to ważne mówić o tym, prawa?). W Urodzie Życia czytamy o radości życia, naturalności, optymizmie. Cenimy to i cieszymy się, że Redakcja wspiera Young Women Leaders.

ZAPISY
Tradycyjnie, aby wziąć udział w naszych spotkaniach, należy wypełnić krótki formularz. Rejestracja na wydarzenie została zakończona.

Tym razem na evencie panuje dresscode - wygodny strój, niekrępujący ruchów podczas warsztatu jogi. Jeśli nie macie własnej maty nie ma problemu, podczas warsztatów zapewnimy sprzęt na miejscu.

Pamiętajcie! Rytuały odbywają się w sobotnie poranki. Bierzcie swoje wyjazdowe plany na weekend pod uwagę wysyłając zgłoszenie – jeśli wiecie, że w dany weekend Was nie będzie, warto zostawić miejsce dla innych. Ze względu na formułę warsztatową bardzo zależy nam na obecności wszystkich uczestniczek, którym wyślemy wejściówkę.

Tradycyjnie, spotkania Young Women Leaders są bezpłatne i aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić zgłoszenie. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (tym razem mamy 30) będziemy brać pod uwagę jakość i kreatywność Waszych zgłoszeń.

Powrót

Zobacz też