33 aktualna temperatura 14 °C
ciśnienie 1001 hPa pm2.5 20 μg/m3
Cóż... Bywało lepiej. wilgotność 82% pm10 26 μg/m3

Ostatni Splot Słoneczny ■ Hocki Klocki ■ Lunapark

15 września 2019 r. godz. 16:00-22:00

Hocki Klocki / nad Wisłą Wał Miedzeszyński 407


Naładowani energią słoneczną, przetańczyliśmy już wiele pięknych niedziel. Nasz cykl dziennych pikników muzycznych dobiega jednak niestety końca i 15 września żegnamy ten sezon ostatnią edycją. Koniecznie bądźcie z nami, bo kolejna taka okazja pojawi się dopiero w przyszłym roku! ☀️

Najlepsze elektroniczne brzmienia, idealne do tańców przed zachodem słońca, zaserwują Wam ? NuCasa / Nowosad / Angelo Mike / Adam Gorczyca ?

? Jak zwykle ugościmy Was kocami i poduchami do leżenia, polejemy drinki i zadbamy o niepowtarzalną atmosferę. Wszystkie rzeczy niezbędne do chillowania będą na miejscu ?

No i nie zapominajcie, że do dyspozycji jest też cały teren Lunaparku, co oznacza, że kilka kroków dalej macie najlepszy street food by Mini Market i mnóstwo dodatkowych atrakcji!

***

Splot Słoneczny to hockowy cykl dziennych pikników muzycznych ? Przez cały sezon, w wybrane niedziele zabieramy Was w muzyczne podróże. Tylko najlepsza elektronika pod gołym niebem, od popołudnia do zmroku. Więc jeśli po przebudzeniu Wasze nogi same rwą się do tańca lub cała noc na parkiecie to za mało – Splot jest odpowiedzią! ??

Powrót

Zobacz też