11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Plakaton

28 - 29 września 2019 r. godz. 16:00-16:00

WARMUT Marszałkowska 45/49


Szukasz inspiracji wśród prac klasyków polskiej szkoły plakatu, a może Twój styl to bardziej plakaty filmowe z Ghany? W obu przypadkach mamy coś dla Ciebie! Admind Branding & Communications i Warmut mają przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w Plakatonie.

Plakaton to całonocny maraton pracy kreatywnej, w trakcie którego pod okiem uznanych polskich projektantów-mentorów będziecie mieć okazję stworzyć swój plakat w ramach zaproponowanych przez organizatorów kategorii. To niepowtarzalna okazja do poznania innych designerów z całej Polski, sprawdzenia swojej kreatywności i zdobycia atrakcyjnych nagród.

Wzięcie udziału w pierwszej edycji Plakatonu jest banalnie proste! Wystarczy, że wyślecie swoje zgłoszenie wraz z portfolio na adres plakaton@admind.pl.


Biorąc udział w Plakatonie będziecie mieć okazję projektować wspólnie z między innymi:

a) Krzysztof Iwański

b) Znajomy Grafik

c) Edgar Bąk

d) Patryk Mogilnicki

Wykład otwarcia wygłosi Tomek Bierkowski.


Na wyróżnione prace czekają cenne nagrody i publikacja po-eventowa. Zwycięski plakat zostanie wystawiony w jednej z krakowskich galerii, oraz zajmie honorowe miejsce na naszych kanałach społecznościowych.Czekamy na Wasze zgłoszenia i nie możemy się doczekać końca września!

Wstęp wolny!

Dołącz do nas!

Powrót

Zobacz też