11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Taniec -zajęcia pokazowe

10 września 2019 r. godz. 14:30-15:30

Mary Poppins' House Saska Kępa ul. Zwycięzców 4d


TANIEC

Zajęcia skierowane do wszystkich dzieci, chłopców i dziewczynek. Poprzez naukę wielu technik (m.in. Hip hop. Funk, Newstyle, Jazz, Brodway, Taniec Współczesny, Taniec klasyczny, Taniec ludowy, Zumba) uczymy koordynacji ruchowej oraz usprawniamy pracę obu półkul mózgowych. Elementy tańca współczesnego to praca z wyobraźnią.
Technika Marthy Graham daje dzieciom wiele swobody w wyrażaniu Siebie, z jednoczesnym naciskiem na prawidłowe ustawienie ciała. Taniec nowoczesny to praca nad dynamiką, izolacjami w ciele, impulsami oraz nad ciężarem. To wszystko daje umiejętność prawidłowego kierowania własnym ciałem, jak również dostarcza wiele zabawy.
Relaks i rozluźnienie oraz elementy wizualizacji ...to także element naszych zajęć tanecznych.

Prowadząca: Maja Pyra - Prowadzi zajęcia z dziećmi już 3 letnimi. Specjalizuje się w balecie i tańcu towarzyskim. Podczas zajęć skupia się na samorozwoju dzieci, dokładnej i szybkiej nauce oraz czerpaniu z zajęć jak największej przyjemności.
Od 12 lat trenuje zawodowo Taniec Towarzyski startując na turniejach w Polsce jak i za granicą. Posiada najwyższą klasę taneczną “S”. Jej wielką pasją jest również balet, którego przez wiele lat uczyła się pod okiem szkoleniowców z Polski i spoza niej.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-10 lat

Zapisy pod numerem tel. 601 067 823 lub mailowo aleksandra.stykowska@gmail.com

10 września

I grupa 14:30

II grupa 15:00

Powrót

Zobacz też