11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Piknik rodzinno-sportowy na Błoniach PGE Narodowego

14 września 2019 r. godz. 12:00-17:00

Błonia PGE Narodowego Aleja Zieleniecka


14 września bawimy się podczas najfajniejszego w Polsce pikniku rodzinno-sportowego na Błoniach PGE Narodowego! Spotykamy się w godzinach 12:00-17:00. Wstęp wolny!

Podczas pikniku w strefie sportowej będziecie mogli spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, wziąć udział w bezpłatnych treningach (m.in. z Legia Warszawa), przybić piątkę z ulubionym sportowcem, powspinać się na ściance w strefie MultiSport Polska, obejrzeć szybowce i żaglówki oraz wziąć udział w jedynym w swoim rodzaju treningu na jachtach!

Strefa rodzinna z kolei zaproponuje Wam zabawę w escape roomie, pokazy magiczne, eksperymenty chemiczne, pokazy akrobatycznie, warsztaty dla młodych programistów oraz spotkania z alpakami!

Są to tylko niektóre z atrakcji, które będą na Was czekać na Pikniku. Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia - codziennie będziemy publikować posty z opisem animacji przygotowanych przez ponad setkę naszych partnerów!

Piknik jest zwieńczeniem i zarazem największą atrakcją dwóch flagowych projektów realizowanych przez Fundację Zwalcz Nudę – Warszawskich Dni Rodzinnych oraz Narodowego Dnia Sportu.

Warszawskie Dni Rodzinne to wielkie święto wszystkich rodzin. W dniach 13-15.09 dziesiątki miejsc w Warszawie, których profil skierowany jest do rodzin z dziećmi otworzy swoje drzwi i zaprosi do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach. Pełen opis wydarzeń organizowanych w ramach imprezy oraz zapisy na zajęcia dostępne będą wkrótce na stronie www.warszawskiednirodzinne.pl.

Narodowy Dzień Sportu który tą jesienią odbywa się 14 września to wielki dzień wszystkich osób aktywnych fizycznie oraz doskonały pretekst do rozpoczęcia nowego, sportowego życia przez tzw. kanapowców. Placówki sportowe w całym kraju zaproszą wszystkich chętnych (bez względu na płeć, wiek czy sportową sprawność) do wzięcia udziału w bezpłatnych treningach sportowych. W tym dniu wszystkie wymówki idą w odstawkę! Pełen opis wydarzeń organizowanych w ramach imprezy w całym kraju dostępny będą wkrótce na stronie www.narodowydziensportu.pl.

Partnerzy strategiczni – PGE Narodowy, MultiSport Polska

Patronaty honorowe – Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Polski Komitet Olimpijski, Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich, Polski Komitet Paraolimpijski.

Patroni medialni Warszawskich Dni Rodzinnych: Portal Rodzinny BabyGo, Tatento.pl - bo dzieci zmieniają świat, M jak Mama, Ach Te Dzieciaki, CzasDzieci.pl, Erodzic.pl, moi-mili.pl, Warszawa za darmo - waw4free, Dobra Mama, przedszkola.edu.pl, E-SZKRAB.pl portal dla mamy i taty, Familie, Radio ESKA

Patroni medialni Narodowego Dnia Sportu: Tygodnik Przegląd, Oh Me, Polski-sport.pl, Sportowarodzina.pl, Ströer Media, Miejskie Zakłady Autobusowe Warszawa, @fitpl, Asystent Trenera, Warszawa naszemiasto.pl, RodzinaZdrowia.pl, StressFree.pl, Poradnik Zdrowie, ESKA TV, Radio ESKA

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Powrót

Zobacz też