11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Plażówka Saska - Wyprzedaż Garażowa I 25.08

25 sierpnia 2019 r. godz. 12:00-17:00

Plażówka Saska Wał Miedzeszyński 389


W ostatnią niedzielę sierpnia Plażówka Saska po raz kolejny zamieni się w raj dla poszukiwaczy skarbów ?. Zapraszamy na zakupy z drugiej ręki!???✋✋✋
Jak zwykle u nas będzie dużo uśmiechu i mnóstwo dobrej energii ???

Wpadnij do nas i w tej wakacyjnej atmosferze poszukaj dla siebie ubrań, książek, muzyki, rękodzieła, biżuterii, zabawek, gier etc.... a wszystko w okazyjnych, często symbolicznych cenach. ???????????????✂️??

Chcesz się zgłosić jako wystawca? Czytaj⬇️Obowiązują zapisy ?
_________________________________________
Wyprzedaż Garażowa, pchli targ pod chmurką, kiermasz staroci to szansa na nowe życie dla znudzonych ubrań, zabawek, książek, bibelotów i innych szpargałów oraz duże pole do popisu dla rękodzieła i wszelkiej maści twórczości własnej!

Garażówkowy know-how:
1️⃣Jeżeli jesteś zbieraczem i Twoje skarby już się nie mieszczą w piwnicy, szafach i pawlaczach to właśnie to może być idealne miejsce dla Ciebie gdzie pozbędziesz się tego co jest Ci niepotrzebne a przy okazji miło spędzisz czas.
➡️Wystawców obowiązują zapisy - adres do zgłoszeń ➡️ kasia@wyprzedazgarazowa.eu

2️⃣Zabrania się handlu przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol).
3️⃣Co można sprzedawać? Rzeczy używane, rękodzieło, nietrafione prezenty, używane książki, vinyle, przydasie, durnostojki etc. Jeżeli handlujesz zawodowo srebrem, perfumami, różnymi innymi cudami - to miejsce nie jest na pewno dla Ciebie.
4️⃣Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty oraz oświadcza, że gromadzone dane są tylko doraźną bazą danych tworzoną tylko na potrzeby projektu.
5️⃣ Wyprzedaż odbywa się na samodzielnie stworzonych stanowiskach.
6️⃣Warunkiem udziału w wyprzedaży będzie uiszczenie cegiełki - wszystkie szczegóły otrzymacie w odpowiedzi na maila ze zgłoszeniem.
7️⃣Organizator może odmówić wystawcy udziału w wyprzedaży.
8️⃣Oferowane ceny nie powinny być wygórowane. Każdy kupujący szuka okazji :-)
9️⃣Udostępniony teren dla wystawców znajduję się „pod chmurką”. Co to znaczy? Wystawcy muszą zadbać we własnym zakresie o zabezpieczenie swoich stoisk przed deszczem lub innymi kaprysami naszej polskiej pogody.

‼ Doradzamy dojazd komunikacją miejską, rowerem, hulajnogą, skuterem... Przy dużej frekwencji parking nie jest wystarczający.

widzimy się?

Powrót

Zobacz też