11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Sobota z Pomarańczową Ciuchcią - W Indiańskiej Wiosce

27 lipca 2019 r. godz. 14:00 - 17:00

Plażówka Saska Wał Miedzeszyński 389

Indiańska wioska na plaży ? – Dlaczego nie !!! Przyjdzie i sprawdźcie sami.

Czekamy na wszystkie dzieci gotowe do wzięcia udziału w indiańskiej przygodzie, �o której wyjątkowość zadbają nauczyciele Przedszkoli Pomarańczowa Ciuchcia.

W programie min.:

tworzenie pióropuszy i ozdób,
próby wodzów (sprytu, smaku, celności, szybkości, ciszy, braterstwa, wytrwałości, milczenia) zakończone nadaniem indiańskich imion;
tańce plemienne przy totemie;
strzelanie z łuku;
projektowanie z materiałów naturalnych amuletów i łapaczy snów

- a wszystko w atmosferze radosnej i twórczej zabawy, w bezpiecznej przestrzeni dostosowanej do potrzeb dzieci.

Howgh !!! – Do zobaczenia !!!


Pomarańczowa Ciuchcia
to największa sieć przedszkoli i żłobków w Polsce. W Warszawie� i okolicach funkcjonuje 13 placówek (na Bemowie, Białołęce, Mokotowie, Bielanach, �w Centrum, Ursusie, Wilanowie i na Włochach oraz w Jabłonnie, Józefosławiu, Piastowie �i Pruszkowie).
Są to przedszkola, gdzie w oparciu o 23-letnie doświadczenie, w atmosferze radości, bezpieczeństwa i rodzinnego ciepła dzieci stawiają swoje pierwsze „dorosłe” kroki. Poprzez zabawę uczą się samodzielności, współpracy, komunikacji.
W przedszkolach Pomarańczowa Ciuchcia prowadzone są także grupy dwujęzyczne, �a autorski program nauczania dwujęzycznego oparty został na metodzie CLIL - Content and Language Integrated Learning - oraz brytyjskim programie „Letters & Sounds”.
Każdego dnia nauczyciele wspierają indywidualny rozwój dzieci, zwracając szczególną uwagę na ich potrzeby i talenty, wiedzą bowiem, że szczęśliwe dziecko to w przyszłości szczęśliwy dorosły.


Więcej informacji: www.pomaranczowa-ciuchcia.pl

Powrót

Zobacz też