11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Stand-up na plaży! Tomek Kołecki + support

11 lipca 2019 r. godz. 20:00 - 22:00

Plażówka Saska Wał Miedzeszyński 389

Nie zwalniamy tempa i zapraszamy na kolejny stand-up na plaży! Klasycznie w czwartek i klasycznie dobrzy stand-upowi zawodnicy. Tym razem z solowym programem wystąpi gospodarz sceny w plażówce Ursus od 2016, cudowne dziecko polskiego stand-upu Tomek Kołecki. Na supporcie wystąpi super ziomek Maks Padalak., a wszystko poprowadzi Jasiek Borkowski.

Tomek Kołecki - jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w '97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy, między innymi Holandię, Belgię, Francję, Niemcy, Irlandię, Szkocję i Anglię. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata tworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie jeździ z drugim solowym programem o nazwie "Warto mieć wymówkę". Poprzedni program "Nie o różach, nie o bratkach" dostępny jest pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=FjQ44NkupKA&t=921s

Maks Padalak.. - 21 letni komik z Poznania, dumny mieszkaniec Rataj. Gdyby Harry Potter był hipsterem wyglądałby nie do końca jak on. Internauci jednogłośnie stwierdzili, że ma głupi ryj. Maks jednogłośnie stwierdził, że oni też.

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób powyżej 16ego roku życia. Prosimy więc o nie zabieranie dzieci!

Występ free!

Powrót

Zobacz też