11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Midsommar. W biały dzień / afterparty w pełnym słońcu

6 - 7 lipca 2019 r. godz. 14:00 - 04:00

Plażówka Saska Wał Miedzeszyński 389

Już 5 lipca do kin wejdzie jeden z najbardziej oczekiwanych horrorów tego lata: „Midsommar. W biały dzień” w reżyserii Ariego Astera. Film rozgrywa się podczas obchodów szwedzkiego święta midsommar, które odbywa się w krainie niezachodzącego słońca.

Dystrybutor filmu (Gutek Film) oraz Plażówka Saska łączą siły i organizują najgorętsze, dzienne (!) afterparty po premierze filmu. Przyjdźcie nad Wisłę potańczyć (lub posiedzieć) do pięknej muzyki w pełnym słońcu. Klimat muzyczny: szeroko pojęta elektronika, od house’u do romantic techno!

Wianki mile widziane!

Zagrają:
Constanz (Gutek Film)
Cyryl (Jasna 1)
Fobist (Move Mózg)
Marcin Krupa (Astropical Tapes)
Ola Teks (Jasna 1)
Yes, i'm not

Wstęp wolny!
--
MIDSOMMAR. W BIAŁY DZIEŃ
USA, 2019
Czas trwania: 140 min.
Dystrybucja: Gutek Film

Zwiastun: https://youtu.be/1gYqaLGdfaA

Dani i Christian to młodzi Amerykanie, którym nie układa się w związku i ostatkami sił próbują ratować swoją relację. Rodzinna tragedia sprawia, że pogrążona w żałobie Dani postanawia dołączyć do Christiana i jego przyjaciół w wakacyjnej wyprawie na północ Szwecji. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem. Romantyczny wyjazd szybko przybiera okrutne i niepokojące oblicze. Sielskie krajobrazy staną się dla Dani i Christiana polem nierównej walki o ich związek i próbą pokonania własnych słabości.
„Midsommar. W biały dzień” to nowy film Ariego Astera, wizjonera współczesnego kina i jednego z najciekawszych młodych twórców. Reżyser światowego przeboju „Dziedzictwo. Hereditary” stworzył mroczną baśń, rozgrywającą się w biały dzień. W rolach głównych wystąpiły wschodzące gwiazdy młodego pokolenia: Florence Pugh („Lady M.”, „Pasażer”), Will Poulter („Czarne lustro: Bandersnatch”, „Więzień labiryntu”) oraz Jack Reynor („Transformers: Wiek zagłady”, „Makbet”).

Powrót

Zobacz też