11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Gramy dla Europy! | PL <3 UE

30 kwietnia 2019 r. godz. 19:30 - 00:15

PGE Stadion Narodowy (Stadion Narodowy)

2004 rok. Discmany zamienialiśmy na odtwarzacze MP3, a tabletów jeszcze nie znaliśmy. Facebook już zadebiutował, ale o Instagram i YouTube jeszcze nikt nie słyszał. Wojciech Smarzowski był przed premierą przełomowego dla siebie „Wesela". Na listach polskich bestsellerów wydawniczych królowały „Podróże z Herodotem” Ryszarda Kapuścińskiego i „Miasto utrapienia” Jerzego Pilcha.

Od tego czasu trochę się zmieniliśmy. Urządzenia mobilne stały się naszymi nieodłącznymi atrybutami, a bez mediów społecznościowych trudno sobie wyobrazić życie.

Zmieniła się też Polska! 30 kwietnia spotkajmy się na Błoniach PGE Narodowy, żeby razem świętować 15 udanych lat spędzonych w Unii Europejskiej. Będzie grane, będzie śpiewane, może nawet dacie zaprosić się do tańca.

Wystąpią dla Was m.in. Zakopower - Official, Natalia Szroeder, Bednarek (Kamil Bednarek), Dawid Kwiatkowski, Margaret, Sylwia Grzeszczak Official, Enej, GOLEC UORKIESTRA, LemON, Daria Zawiałow, Muniek Staszczyk, Bovska, Kortez, Organek, O.S.T.R., The Dumplings, Mateusz Ziółko, GROMEE.

Organizatorzy: Narodowe Centrum Kultury, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Fundusze Europejskie

????????????????

15-lecie Polski w Unii Europejskiej świętować będziemy nie tylko 30 kwietnia! 1 maja zapraszamy na koncert JIMEK / NOSPR / Borowicz / Symfonia Europejska | PL <3 UE, który odbędzie się w Teatr Wielki - Opera Narodowa, a 4 maja na Chórem za Europą | PL <3 UE, podczas którego największe przeboje z list Trójka - Program 3 Polskiego Radia zaśpiewane zostaną w nowych, zaskakujących aranżacjach.

Więcej informacji o tym, co dla Was przygotowaliśmy, znajdziecie na stronie 15latPolskiwUE.nck.pl!

Powrót

Zobacz też