11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Trek Parada Rodzinna podczas BIKE EXPO

7 kwietnia 2019 r. godz. 11:30 - 13:00

PGE Stadion Narodowy (Stadion Narodowy)

TREK Parada Rodzinna - rower o wartości 3.000 zł do wygrania!
Paradę poprowadzi Irek Bieleninik.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do bezpłatnego udziału w Trek Paradzie Rodzinnej, która odbędzie się w niedzielę, 7-go kwietnia o godz. 12.00. Nagrodą główną, losowaną wśród uczestników z elementem konkursu będzie rower marki Trek o wartości około 3.000,00 zł. Nagrodami dodatkowymi dwie MIO CYCLO nawigacje o wartosci około 950,00 zł każda.
Trasa poprowadzi najpierw przez płytę stadionu PGE Narodowego, wokół strefy testowej "BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy" oraz miasteczka "Wyścigu po zdrowie" Lang Team, następnie wokół całego stadionu na długosci ok. 2 km. Tempo przejazdu będzie dostosowane do najmłodszych jej uczestników. Do udziału w paradzie zaproszone są bezpłatnie całe rowerowe rodziny, na dowolnych rowerach. W paradzie weźmie udział wielu znanych rowerzystów i kolarzy, będzie więc okazja do zdobycia autografów i zrobienia pamiątkowych zdjęć. Po zakończeniu parady odbędzie się losowanie nagród z elementami łatwego konkursu.

Zbiórka parady w niedzielę, 7- go kwietnia o godz. 11.30 na terenie zewnętrznym stadionu PGE Narodowego, na wysokości bramy nr 4, od strony Wisły.

Po zakończeniu parady zapraszamy do odwiedzenia "BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy" gdzie czeka mnóstwo atrakcji. Bilety na BIKE EXPO są do nabycia w kasach przed wejściem lub online. Szczegóły na www.bikeexpo.pl

Dozorowany parking rowerowy będzie się znajdował na terenie stadionu PGE Narodowego, przy bramie nr 5 od strony Wisły.

Parking samochodowy podziemny, płatny 12 zł za pierwsze dwie godziny oraz 3 zł za każdą kolejną godzinę znajduje się pod stadionem - wjazd bramą nr 6, od strony Wisły.

ZAPRASZAMY!

Powrót

Zobacz też