11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Targi Ślubne Wedding 19-20 października 2019 PGE Narodowy

19 - 20 października 2019 r. godz. 10:00-17:00

PGE Narodowy al. Ks. J. Poniatowskiego 1


Największa ślubna inspiracja tego sezonu!
Najliczniej odwiedzane www.targislubnewedding.pl
Kto planuje ślub, proszony jest o zakreślenie sobie w kalendarzu 19-20 października 2019 – widzimy się na PGE Narodowym !!!
Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej. W trakcie dwóch dni, odbędą się panele i warsztaty z profesjonalistami i nieustające pokazy mody, które poprowadzi Rafał Maślak - model i bloger modowy. Specjalną choreografię do pokazów przygotuje utytułowany tancerz i choreograf Żora Korolyov.
W niesamowitej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych z całej Polski, pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady, otrzymają moc inspiracji i porad do przygotowania idealnego ślubu i wesela.
Podczas dwudniowego święta dla planujących ślub Targi ślubne Wedding zaprezentują - ponad 200 wystawców, ekskluzywne kolekcje polskich i światowych projektantów na sezon 2020, warsztaty i panele dyskusyjne z ekspertami, a także niespotykane promocje i rabaty. Po raz kolejny udowodnimy, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele.
Targi Ślubne Wedding to wydarzenie skierowane do par młodych, świadków, ale również do ich rodzin i przyjaciół.
Targi Ślubne Wedding kreują nowoczesną przestarzeń, wyznaczając trendy na nowy sezon w najbardziej prestiżowym miejscu w Europie na PGE Narodowym. Na 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na to wydarzenie.
Targi oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne, oryginalne i na światowym poziomie.
Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów, niespodzianek i upominków. Do zobaczenia !
www.targislubnewedding.pl

Powrót

Zobacz też