11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Walentynkowy koncert Katarzyny Żak "Bardzo śmieszne piosenki”

14 lutego 2019 r. godz. 19:00 - 20:30

PROM Kultury Saska Kępa ul. Brukselska 23

"Bardzo śmieszne piosenki" to Muzyczny Wieczór Wybuchowy!

Katarzyna Żak wraz z zespołem muzycznym zaprasza publiczność do wspólnej zabawy, przypominając zarazem, czym tak naprawdę jest piosenka aktorska. Za sprawą właśnie piosenki Katarzyna Żak pokaże różne kobiece wcielenia: od zranionej kury domowej po rozpaczliwie zakochaną kobietę, do tego uwikłaną w uzależnienie. Nie zabraknie oczywiście kobiety wampa! Metamorfozy następują po sobie w niezwykłym tempie, ponieważ aktorka co chwilę zmienia kostiumy i rekwizyty. Interakcja, wspólne śpiewanie doskonale znanych publiczności piosenek: szykuje się wybuchowy, walentynkowy wieczór!

W programie piosenki m.in.: Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jacka Cygana, Mariana Hemara, Macieja Zembatego, Magdy Czapińskiej, Andrzeja Poniedzielskiego, Artura Andrusa.
Metamorfozy następują w szalonym tempie, aktorka co chwilę zmienia część kostiumów i rekwizyty....bo przecież każda kobieta jest inna. Nie daje widzowi na chwilę wytchnienia zapraszając do interakcji i wspólnego śpiewania, a ponieważ większość piosenek jest widowni znana - publiczność ma uśmiech na ustach po ostatni bis! W programie usłyszymy piosenki m.in. Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jacka Cygana, Mariana Hemara, Macieja Zembatego, Magdy Czapińskiej, Andrzeja Poniedzielskiego, Artura Andrusa.

Wykonawcy:
Katarzyna Żak – śpiew
Hadrian Filip Tabęcki – fortepian
Piotr Malicki – gitara
Bartłomiej Krauz – akordeon
Witold Cisło – gitara basowa

Powrót

Zobacz też