11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

BLOKI / 1.02 / Warszawa

1 lutego 2019 r. godz. 20:30 - 22:30

Klubokawiarnia Towarzyska ul. Zwycięzców 49

BLOKI
1.02.2019 / piątek
Start: 20.30
Bilety: przedsprzedaż poprzez Going 15 zł / W dniu koncertu 20 zł.
Klubokawiarnia Towarzyska

bloki to poznański duet elektroniczny, tworzony przez wokalistkę Paulinę Ślusarek i producenta Piotra Kowalskiego. Unikalne brzmienie zespół osiągnął dzięki wykorzystaniu współczesnych elektronicznych instrumentów analogowych w połączeniu z niezwykle melodyjnymi i poruszającymi partiami wokalnymi.

W roku 2015 muzycy zadebiutowali dobrze przyjętą epką Dance that! Artyści wystąpili na scenach takich festiwali jak Las Camp, Spring Break, Gamma czy Plaster. Okładka wydawnictwa autorstwa Tomasza Piróga została wyróżniona spośród najlepszych polskich okładek w konkursie 30/30.

Nowy album Bloków zatytułowany Bipolar, wydany dzięki wsparciu fanów nakładem własnej wytwórni Wild Yeast Records, to jeszcze bardziej analogowa i zachęcająca do tańca mieszanka stylów. Na płycie, oprócz dotychczas eksploatowanych klimatów neo soul, czy break beat, słychać również echa IDM, a brzmienia rodem z wytwórni z wojownikiem ninja w logo doprawione są delikatną nutą dubu. Bipolar prowadzi słuchacza - od łagodnego, organicznego pulsu przez taneczny obłęd do kwaśnych, rozedrganych rejestrów, by ostatecznie znów dryfować na spokojnych, trippowych falach.


WWW:

https://bloki.bandcamp.com

https://soundcloud.com/blokimusic

https://www.facebook.com/blokimusic


Nowy singiel:

https://www.youtube.com/watch?v=Pj45bO-G9ZY


Video oficjalne:
https://www.youtube.com/watch?v=HwaS_OkX6iM&feature=youtu.be

Video koncertowe:
https://www.youtube.com/watch?v=GaE6P0_L3RA&feature=youtu.be

Powrót

Zobacz też