11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Praski Wieczorek Artystyczny XXIII - Powitanie Nowego Roku/PROM

6 stycznia 2019 r. godz. 19:00 - 21:30

PROM Kultury Saska Kępa ul. Brukselska 23

Przywitajmy Nowy Rok z artystycznym przytupem. Już 6 stycznia odbędzie się pierwszy Praski Wieczorek Artystyczny 2019 roku! 23 edycja wydarzenia zagości ponownie na scenie pięknej scenie PROM Kultury Saska Kępa.

Praski Wieczorek Artystyczne to interdyscyplinarne wydarzenie artystyczne, które ma na celu aktywizację, wsparcie i zaprezentowanie obiecujących artystów z różnych dziedzin sztuki. Spotkamy się w przyjaznej atmosferze, aby posłuchać muzyki, opowiadań, wierszy, monodramów i stand-upów. Koniec z pisaniem do szuflady, czas pokazać, co "w głowie piszczy". Każdy wykonawca ma do dyspozycji 10 minut, aby zaczarować publiczność.

Wieczorek powstał z myślą o "młodych, zdolnych", którzy szukają okazji do pokazania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców. Na naszej scenie zobaczycie zarówno doświadczonych artystów, jak i utalentowanych debiutantów. Zacieramy granice pomiędzy publicznością i artystami tworząc unikalną, ciepłą atmosferę, gdzie wzajemny szacunek oraz zaangażowanie stają się nicią porozumienia. "Kawiarni pod Pikadorem" niestety już nie ma, więc szukamy alternatywnych rozwiązań... Miejscem naszego spotkania będzie, jak zawsze, PraWA strona Wisły.

Spotkania prowadzi Olandra, muzyk i literaturoznawczyni, rudowłosa piosenko-pisarka, wielbicielka sztuk wielu.

--------------------------------------------------------------------------------------

CHCESZ WYSTĄPIĆ? NAPISZ prywatną wiadomość!
Każda osoba występująca ma 10 minut na zaprezentowanie
swojego talentu:) Materiał autorski mile widziany.

--------------------------------------------------------------------------------------

bilet: 10 zł
Dla wykonawców - wstęp wolny!

Powrót

Zobacz też