11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Erith / koncert w Warszawie

28 grudnia 2018 r. godz. 20:30 - 22:30

Klubokawiarnia Towarzyska ul. Zwycięzców 49

ERITH
28.12.2018 / piątek
Start: 20.30
Klubokawiarnia Towarzyska

Erith nie gra zwykłych koncertów... Jej solo acty to elektroniczne show, podczas których artystka wciąga publiczność do swojego kosmicznego świata. Erith loopuje poszczególne sample, do których dogrywa instrumenty, śpiewa, a jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny taniec i towarzysząca mu gra świateł.

W ciągu swojej kariery młoda gliwiczanka zagrała na takich festiwalach, jak Malta, Europejskie Targi Muzyczne CJG, Spring Break, Ars Cameralis, czy Soundrive Festival. Ma na koncie ponad 100 koncertów klubowych w Polsce za granicą, m.in. w Lipsku, Pradze, we Lwowie i na Samsara Festival Europe (Węgry).

Wiosną 2018 roku ukazał się jej debiutancki album Speed of Light, który otrzymał wiele pozytywnych recenzji:

"Takiej muzyki ze Śląska nie mieliśmy w ostatnich długich latach(...)".
~ Piotr Stelmach - Program Trzeci Polskiego Radia

"Ten kto chociaż raz miał okazję uczestniczyć w koncercie Erith, wie, że nie jest to zwykła dziewczyna, która pewnego dnia postanowiła zacząć śpiewać. Erith ma swój kosmiczny świat, w którym jest wyjątkowo szczera i naturalna. Urzeka słuchaczy wrażliwością i magiczną energią".
~ Outrave: http://outrave.net/muzyka/erith-nowym-klipem-odslania-debiutancki-album-speed-of-light-zobacz-this-is-what-we-are

"Nie ma na "Speed of Light" dwóch podobnie brzmiących utworów, nie ma czasu na znużenie i muszę przyznać, że mam naprawdę duży problem z wyłączaniem tego albumu. Jego magnetyczna moc sprawiła, że na kilka dni wszystkie inne płyty przestały istnieć. (...) To muzyka przede wszystkim niesztampowa, stworzona z pasji, a nie z przepisu na popularny electropop czy synthwave, choć jednocześnie bardzo przebojowa i mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie się nią zarażać, bo niewielu młodych artystów z Polski w równym stopniu zapracowało na sukces"
~Soundrive.pl: http://soundrive.pl/article/851/erith-speed-of-light

"Erith podbiła serca ludzi na długo przed pojawieniem się debiutanckiego albumu. Podczas koncertów, wszystko, co robi – śpiew, taniec, zachowanie na scenie, jest dowodem na to, że wszystko to jest szczere i płynie prosto z serca".
~Hiro: http://hiro.pl/fluorescencyjne-klimaty-erith-prezentuje-swoj-szalony-swiat-na-debiutanckiej-plycie/

Cały album jest dostępny na Spotify:
https://open.spotify.com/artist/5JGMmUfV5ik163cyRiOlS0

Linki do Singli i nagrania live:
This Is What We Are: https://youtu.be/RRNNkMqi63A
Wooden: https://youtu.be/4yDeBPa4sas
Jesteśmy: https://youtu.be/K3rBatRnzz8
Live: https://youtu.be/GMSi2jFzeTs

Bilety:
przedsprzedaż poprzez Going 20 zł
w dniu koncertu 30 zł.
Tu kupisz bilety:
https://goingapp.pl/evt/1994794/erith-koncert-w-warszawie?fbclid=IwAR1hD1dlRGVrz0luW-_215gudQTwBo_S_brXCFpmPo8WIm-imKXAYHYtSA4

Powrót

Zobacz też