11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Charytatywny Koncert Świąteczny // STAYnia i Orkiestra Społeczna

8 grudnia 2018 r. godz. 15:30 - 18:00

PROM Kultury Saska Kępa ul. Brukselska 23

Zapraszamy na świąteczny koncert Orkiestry Społecznej oraz zespołów amatorskich Eksperymentalnej Pracowni Muzycznej STAYnia 8 grudnia w godz. 15:30-18:00 w Promie Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselskiej 23.
Pasjonaci muzykowania zaprezentują repertuar, który z wielkim zaangażowaniem przygotowywali przez ostatnich kilka miesięcy. Spotykamy się międzypokoleniowo, żeby czerpać radość z muzyki i rozwijać się niezależnie od poziomu zaawansowania. Zespoły regularnie muzykują w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia, a 8 grudnia spróbują zachęcić do amatorskiego muzykowania również mieszkańców Saskiej Kępy.

Muzyka jest dla nas działaniem społecznym, dlatego chcemy by nasz koncert miał również pozamuzyczny cel. Organizujemy zbiórkę dla dzieci i młodzieży placówek wsparcia dziennego na Pradze, na kontynuację realizowanej w placówkach partycypacyjnej edukacji muzycznej, pełniącej funkcję uspołeczniającą, wychowawczą i terapeutyczną. Współpracujemy z placówkami wsparcia dziennego od wielu już lat i mamy od nich potwierdzenie, że muzyka jest u nich bardzo silnym elementem wspierającym indywidualny rozwój i umiejętności społeczne wychowanków, co wspieramy na co dzień i zapraszamy do tego również Was.

Bądźcie z nami 8 grudnia, by pomuzykować i dorzucić się do zbiórki, a jeśli nie możecie być obecni, wpłaćcie cegiełkę na konto Fundacji z dopiskiem na wspomniany cel:
ING BANK ŚLĄSKI nr 02 1050 1025 1000 0022 9766 8929

Zespoły amatorskie STAYni oraz Orkiestra Społeczna muzykują w ramach Eksperymentalnego Programu Edukacji Muzycznej organizowanego przez Fundację Muzyka jest dla wszystkich we współpracy z JM Poland i Orkiestrą Sinfonia Varsovia. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Kultura Dostępna. Program współfinansuje również Miasto Stołeczne Warszawa.

Powrót

Zobacz też