11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Poznaj smak Matchy - królowej zielonych herbat / wstęp płatny

19 listopada 2018 r. godz. 19:00 - 20:30

Cukiernia Deseo ul. Angorska 27

Hey Matcha Lovers!

Gorąco zapraszamy Was na wyjątkową degustację herbaty Matcha oraz powstających na jej bazie naszych autorskich deserów :)
Zapraszamy wszystkich, którzy kochają japońską herbatę matcha, ale również tych, którzy poszukują nowych smaków, wyzwań kulinarnych, a kochają słodkości i spotkania w miłej atmosferze.

My miłość do matchy przywieźliśmy ze sobą z Japonii, gdzie codziennie zajadaliśmy lody z matcha, ciastka z matcha, pączki z matcha, ptysie z matcha, piliśmy hektolitry matchy, a poranną kawę zamieniliśmy na Matcha Latte.
Tym razem po raz pierwszy dajemy Wam możliwość nie tylko spróbowania naszych deserów oraz napojów z matchą związanych, ale również szansę poznania historii japońskiego hitu, który zachwycił niemal cały świat.

W ramach spotkania gwarantujemy:
- wiedzę na temat historii japońskiej zielonej herbaty matcha
- naukę poprawnego przyrządzania herbaty Matcha,
- degustację naszych ciastek oraz wyrobów czekoladowych powstających na bazie matchy
- degustację lodów oraz napojów DESEO
- upominki w postaci ręcznie robionych pralin czekoladowych z matchą oraz zestawu startowego Matcha umożliwiającego przygotowywanie herbaty, a także pomocnego do wykonania matcha latter czy smoothies.

Spotkanie poprowadzi ekspert Marianna Medyńska – kucharka, twórczyni bloga Coutellerie (www.coutellerie.pl). Wiele miesięcy podróżowała po Japonii, zdobywając wiedzę o surowcach, przepisach, tradycjach i kulturze wokół stołu.

Liczba miejsc ograniczona. Max 10 osób.

Aby wziąć udział w warsztacie, należy wpłacić kwotę 290 zł do dnia 11 listopada oraz napisać do nas wiadomość na Messengerze o wpłacie.

Nr rachunku w mbank 42114020170000410213066328
DESEO Polska Sp. z o. o.
Ul. F. Kawy 28/10
01-496 Warszawa
W tytule proszę wpisać: event z Matcha

Powrót

Zobacz też