11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Integracyjna Diuna′(prim) - pustynna popijawa

2 października 2018 r. godz. 19:00 - 22:00

Klub Popularna ul. Walecznych 61

?‍♀️ PRZYSZŁA KOSMICZNA JESIEŃ ?

A MY ROZPOCZYNAMY NOWY ROK AKADEMICKI W
?GALAKTYCE ARTES LIBERALES ?

KIEDY: 2.10, wieczorkiem po inauguracji roku
GDZIE: Popularna na Saksiej Kępie
KTO: Wszystkie hybrydy, gatunki stowarzyszone, ciała bez organów, xenofeministki i xenomorfy

Zanim podana zostanie strawa duchowa, proponujemy Wam, byłym i niebyłym, obecnym nad morzem mięsem lub tylko myślą, uciechy dla ciała w postaci powtórki integracji z naszego wyjazdu czyli ?INTEGRACYJNEJ DIUNY?.

Wszyscy wiemy, że planeta Arrakis (czyli właśnie Diuna?) i Jastrzębia Góra mają wspólny mianownik - MELANŻ? ?*.
Z tego powodu zapraszamy Was serdecznie na nieoficjalną kolaudację przemówienia inaugurującego rok akademicki 2018/19 na wydziale Artes Liberales, będącą jednocześnie okazją do zadzierzgnięcia nowych więzów przyjaźni oraz scementowania tych już istniejących.

Zapraszamy wszystkich, byłych, obecnych i przyszłych studentów wydziału; naszych przyjaciół i cichych lurkerów.
Tych którzy wiedzą już, czego można się nauczyć od koni oraz jak hodować troglodytę. Spragnionych plotek z ?Olimpu? oraz wieści od ?okolicznej świty ?.

Nawiedzimy bar Popularna na Saskiej, który wielce życzliwie zapewnił nam piwerko na wyjazd integracyjny. Odwdzięczmy się więc szczodrze, zostawiając chłopakom na barze solidny kwit.

Pewien Białorusin, który macha kijami i ze względu na bycie "barmanem na tym dancingu" nie nocuje już w domu oraz solennie przeprasza "swoją starą", zapewnił mnie, że przyszykuje nam pyszne pustynne szociki i promko na piwko??‍? ??‍?.
Bawimy się do rana, ale tak jak uprawiają miłość jeże, czyli ostrożnie, bo środa to dzień loda, a tak naprawdę pierwszy dzień zajęć akademickich i wypada być trzeźwym.
----------------------------------------------------------------
* melanż -"fikcyjna substancja, zwana również przyprawą, o niezwykle skomplikowanej budowie chemicznej i działaniu na organizm, wymyślona na potrzeby powieści Franka Herberta Diuna."

Powrót

Zobacz też