12 aktualna temperatura 30 °C
ciśnienie 1010 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 48% pm10 10 μg/m3

Integracyjna Diuna′(prim) - pustynna popijawa

2 października 2018 r. godz. 19:00 - 22:00

Klub Popularna ul. Walecznych 61

🧚‍♀️ PRZYSZŁA KOSMICZNA JESIEŃ 🍁

A MY ROZPOCZYNAMY NOWY ROK AKADEMICKI W
🌚GALAKTYCE ARTES LIBERALES 🌝

KIEDY: 2.10, wieczorkiem po inauguracji roku
GDZIE: Popularna na Saksiej Kępie
KTO: Wszystkie hybrydy, gatunki stowarzyszone, ciała bez organów, xenofeministki i xenomorfy

Zanim podana zostanie strawa duchowa, proponujemy Wam, byłym i niebyłym, obecnym nad morzem mięsem lub tylko myślą, uciechy dla ciała w postaci powtórki integracji z naszego wyjazdu czyli 🌊INTEGRACYJNEJ DIUNY🌊.

Wszyscy wiemy, że planeta Arrakis (czyli właśnie Diuna🌔) i Jastrzębia Góra mają wspólny mianownik - MELANŻ💃 🕺*.
Z tego powodu zapraszamy Was serdecznie na nieoficjalną kolaudację przemówienia inaugurującego rok akademicki 2018/19 na wydziale Artes Liberales, będącą jednocześnie okazją do zadzierzgnięcia nowych więzów przyjaźni oraz scementowania tych już istniejących.

Zapraszamy wszystkich, byłych, obecnych i przyszłych studentów wydziału; naszych przyjaciół i cichych lurkerów.
Tych którzy wiedzą już, czego można się nauczyć od koni oraz jak hodować troglodytę. Spragnionych plotek z 🌄Olimpu🌋 oraz wieści od 🛂okolicznej świty 🛃.

Nawiedzimy bar Popularna na Saskiej, który wielce życzliwie zapewnił nam piwerko na wyjazd integracyjny. Odwdzięczmy się więc szczodrze, zostawiając chłopakom na barze solidny kwit.

Pewien Białorusin, który macha kijami i ze względu na bycie "barmanem na tym dancingu" nie nocuje już w domu oraz solennie przeprasza "swoją starą", zapewnił mnie, że przyszykuje nam pyszne pustynne szociki i promko na piwko👩🏾‍🎤 👨🏾‍🎤.
Bawimy się do rana, ale tak jak uprawiają miłość jeże, czyli ostrożnie, bo środa to dzień loda, a tak naprawdę pierwszy dzień zajęć akademickich i wypada być trzeźwym.
----------------------------------------------------------------
* melanż -"fikcyjna substancja, zwana również przyprawą, o niezwykle skomplikowanej budowie chemicznej i działaniu na organizm, wymyślona na potrzeby powieści Franka Herberta Diuna."

Powrót

Zobacz też