11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Urodzinowy MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci / 7.04.2018

7 kwietnia 2018 r. godz. 10:00-12:15

Mary Poppins' House Saska Kępa ul. Zwycięzców 4d


Zapraszamy na Urodzinowy MeloKoncert dla najmłodszej publiczności czyli niemowląt i małych dzieci z rodzicami w Mary Poppins' House Saska Kępa - to już rok, od kiedy dla Was gramy! Tym razem czekają na Was niespodzianki, specjalni goście oraz prezenty :D

MeloKoncert to muzyczne Ok. 40 minutowe spotkanie z muzyką na żywo, wspólnym śpiewaniem, tańcem, recytowaniem prostych wierszyków, grą na instrumentach i słuchaniem muzyki.

W koncertach wystąpią:
Anna Natalicz, Basia Habisiak - mamy, nauczycielki muzyki oraz artystki, absolwentki Akademii Muzycznych w Łodzi i Warszawie, certyfikowane nauczycielki "gordonków"

Będzie to koncert z elementami zajęć umuzykalniających prowadzonych według teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia polegają na stymulowaniu słuchu malutkich dzieci (w wieku od 1 miesiąca do ok.3 lat) za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu.

Jak zwykle będziemy się bawić przy muzyce na żywo. Pośpiewamy, porytmizujemy wierszyki, potańczymy i posłuchamy muzyki. Będziemy razem z Wami na podłodze na poduszkach i dywanikach. Na bosaka! :) Zagramy dla Was melodie, które znacie z bajek, przedszkola czy domu.

Bilety na koncert w cenie 20 zł od osoby (każdy słuchacz powinien mieć swój bilet, np. mama + dziecko = dwa bilety) do kupienia na ewejsciowki.pl.

DATA: sobota 7.kwietnia 2018 o godzinie 10:00 lub 11:30
MIEJSCE: Mary Poppins' House Saska Kępa ul. Zwycięzców 4D Warszawa

Masz pytanie? Napisz do nas: melozajecia@gmail.com

Organizator: MeloMaluchy MeloBrzuchy

KONCERT DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW STOWARZYSZENIA AUTORÓW ZAIKS

Powrót

Zobacz też