11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Project X: Part 2 with Nina Suerte & Patrick.B B-Day

1 - 2 czerwca 2018 r. godz. 19:00-06:00

Baseny Kora ul. Wał Miedzeszyński 345


1.06.2018 | PROJECT X: Part 2 with Nina Suerte & B-Day Patrick.B
Baseny Kora | Warszawa

Po sukcesie pierwszej imprezy na Basenach Kora w 2017r. '' Project X '' wraca z jeszcze większym rozmachem. Gościem drugiej edycji będzie dobrze znana wszystkim w Polsce i lubiana DJ-ka oraz producentka przebywająca obecnie w Indiach na swoim tournee - NINA SUERTE.
1 Czerwca wystąpi dla Was jako gość specjalny na urodzinach Warszawskiego dj-a Patrick-a.B. Jej występy to zawsze 100% energi oraz świetnie dobrany repertuar, który zadowoli najbardziej wybrednego klubowicza. Oprócz wyżej wymienionego gościa tego wieczoru usłyszcie w specjalnym secie urodzinowym solenizanta i zarazem organizatora tego eventu - DJ-a Patrick.B oraz zaproszonych przez niego zaprzyjaznionych gości w postaci dj's i producentów. Nie może Was tam zabraknąć zapowiada się wyborna Noc przy muzyce klubowej w najlepszym wydaniu. Poniżej okazały line - up tego wydarzenia.

*Line-up:
- NINA SUERTE [Gość Specjalny]
- Patrick.B [B-Day Set & Organizator]
- Martin Soundriver
- Chellminsky
- Peter Orchard
- Dj Goro
- Tazo
- Exation
- Silence
- MDeejay
- Even
- Dj Revixer

*Atrakcje Imprezy:
- Piana Paty
- Konfetti
- Basen
- Co2

*Bilety:
- do godziny 22.00 > 20 pln
- po 22.00 > 30 pln
- po 24.00 > 40 pln
- Bilet VIP > 200 zł [Open Bar]

*Info:
Lokalizacja imprezy to Baseny Kora gdzie postawiona będzie duża scena, w tym potężne nagłośnienie oraz specjalnie przygotowane na tą noc efektowne oświetlenie. Nad bezpieczeństwem imprezy będzię czuwać profesjonalna ochrona oraz ratownicy wodni.

Organizator imprezy wychodzi naprzeciw młodym klubowiczom chcącym bawić się tej nocy razem z Nami. Wejście 16+ za zgodą rodziców [pismo z podpisem rodzica wyrażającego zgode na uczestnictwo w evencie] 18+ normal wejście za okazaniem dowodu osobistego.

Organizator zastrzega sobie także w przypadku zakłócania spokoju innym klubowiczom do wyproszenia z terenu imprezy gdyż promujemy tylko i wyłącznie '' friendly '' nastawienie czyli chęć zabawy w przyjaznej atmosferze.

*Lokalizacja:
Baseny Kora
ul. Wał Miedzeszyński 345
Warszawa

Powrót

Zobacz też