Teresa Drozda przypomina: 60 lat Podwieczorku przy Mikrofonie

12 marca 2018 r. godz. 19:00-21:00

PROM Kultury Saska Kępa ul. Brukselska 23


Teresa Drozda przypomina… 60 lat Podwieczorku przy Mikrofonie

Historia niezwykłej audycji, w której pierwsze kroki stawiali m.in.: Irena Santor, Jerzy Połomski, Marian Załucki, Hanka Bielicka, i setki innych wybitnych artystów
Gość specjalny: Danuta Stankiewicz

/ wstęp wolny /

Powrót

Zobacz też