11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Kobiece popołudnie w salonie Beauty & Bar z gorsetami Just Beck

15 lutego 2018 r. godz. 16:00-19:30

Beauty & Bar Al. Waszyngtona 2a


Dzień po Walentynkach zapraszamy Państwa na klimatyczne spotkanie z marką JUST BECK- Gorsety wyszczuplające "Just Perfect Body" w przytulnych wnętrzach salonu Beauty & Bar.

W to szczególne popołudnie zatroszczymy się o Państwa w wyjątkowy sposób. Przy słodko-słonym poczęstunku, aromatycznej kawie i kieliszku Prosecco porozmawiamy o urodzie i sposobach na piękną sylwetkę.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Pani Anna Beck, pomysłodawczyni i właścicielka marki tworzącej wysokiej jakości gorsety modelujące. Pani Anna opowie o idei swojej marki, a także
udzieli profesjonalnych porad w temacie doboru odpowiedniego gorsetu dla naszej sylwetki w zależności od indywidualnych potrzeb każdej kobiety.

Wspaniały zespół ekspertów Beauty & Bar zapewni nieodpłatne malowanie paznokci, drobną depilację oraz odprężający masaż karku.

Każdy z naszych gości otrzyma podarunek w postaci lakieru do paznokci marki OPI oraz VOUCHER o wartości 30 zł do wykorzystania na skomponowanie swojego zestawu zabiegów z nowego Menu B&B.
Zapraszamy Państwa serdecznie. To będzie uroczy wieczór pełen niespodzianek :).

Do zobaczenia!

Powrót

Zobacz też