BEZPŁATNE ZAJĘCIA O NIEPŁODNOŚCI

19 września 2015 r. godz. 10:00

"Szkoła Radości" - Ośrodek Terapii i Rozwoju ul. Łotewska 6/9

Celem spotkania jest rozpoczęcie rozmowy na temat psychicznych skutków oraz możliwych przyczyn niepłodności. Proponujemy Państwu formę krótkiego wykładu, po którym będą Państwo mieli szanse zadać pytania, opowiedzieć o swoich doświadczeniach, podzielić wątpliwościami, posłuchać jak inne osoby w podobnej sytuacje sobie radzą, uzyskać wsparcie w leczeniu i przeżywaniu niepłodności. Chcielibyśmy, żeby te zajęcia stały się dla Państwa szansą na znalezienie wsparcia, poszerzenie wiedzy o znaczeniu psychiki w leczeniu niepłodności i w konsekwencji zwiększyły szanse na powodzenie.

Powrót

Zobacz też