11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Decks on Wheels / dj set / Towarzyska

3 grudnia 2017 r. godz. 18:00

Klubokawiarnia Towarzyska ul. Zwycięzców 49

Decks On Wheels - Klubokawiarnia Towarzyska oraz dj MesBrutah zapraszają na nowy cykl niedzielnych spotkań muzycznych. Bartek "MesBrutah" weteran sceny klubowej powraca, abyście znów mogli cieszyć się jego wysublimowaną selekcją. Będzie klimatycznie, eklektycznie i niezobowiązująco, tak jak na niedzielne popołudnie przystało. Pojawiać się będą, też zaproszeni przez Bartka goście tym razem - Bumi Phillips.

Jest Ci smutno, że weekend tak szybko się kończy?
Wpadnij do nas na najbardziej wyluzowany after w mieście!

Start 18:00
Wejście free

BUMI PHILLIPS (ON&ON, Osterdam Records)

Od ponad piętnastu lat, używając płyt analogowych zachwyca szerokim wachlarzem brzmień od jazzu, przez soul, funk, disco, po taneczną elektronikę. W okresie tym występował w wielu klubach w Warszawie, Londynie, Luksemburgu, Berlinie, Amsterdamie i Wiedniu, obok artystów mających istotny wpływ na obecny kształt światowej sceny klubowej, jak; Carl Cox, Legowelt, James Ruskin, Alexander Robotnick, Skalpel i wielu innych. W zależności od charakteru przedsięwzięcia Phillips starannie przygotowuje materiał muzyczny, elastycznie dobierając muzykę.

W konsekwencji ponad czteroletniego prowadzenia audycji w Radiu Roxy, doskonale uzupełniając się muzycznie, wraz z Horym zawiązali kolektyw ON&ON. Phillips na koncie ma przygotowanie mixtape'ów dla Programu 3 Polskiego Radia, Radia PIN, Radia Jazz. Z projektem Euphorya licencjonował muzykę dla Machiny. Na przełomie 2012/13 produkcja wytwórni Osterdam Records, duetu Loverdozed & Phillips, firmowana przez Donnella Knoxa zagościła na prestiżowej składance Londyńskiego klubu Fabric.

https://web.facebook.com/radio.on.and.on/
http://bumiphillips.wix.com/bumiphillipslive

MesBrutah - od 15 lat związany z muzyką i dźwiękiem. Producent i realizator dźwięku. Gra na samplerze w zespole Babylon Raus. Prowadzi wytwórnię Trofika Records, w której wydaje płyty prezentujące przekrój szeroko pojętej muzyki elektronicznej. W swoich setach łączy dub, nujazz, deep house i broken beat.

Powrót

Zobacz też