11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Sascy Sąsiedzi / DJ SET / Towarzyska

19 grudnia 2017 r. godz. 20:00

Klubokawiarnia Towarzyska ul. Zwycięzców 49

Uwaga, uwaga kolejne sasko-kępiane spotkanie z cyklem Sascy Sąsiedzi!

W najbliższy wtorek, 19 grudnia z winyli zagrają dwie osobistości: Macio /\/\ Info oraz DJ 600V.

Nie wiemy co powiedzieć, więc będziemy słuchać z otwartymi uszami i ustami.


Zaczynamy o 20:00! Wstęp wolny!


Chcesz przeczytać o co chodzi w cyklu?
Zajrzyj niżej!

Saska Kępa to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Warszawie, co nigdy nie uchodziło uwadze stołecznym artystom i ludziom kultury. Wciąż w sąsiedztwie Placu Przymierza nie brakuje kreatywnych osób, które starają się współtworzyć miejską kulturę, także tę klubową.
Codziennie w okolicach Francuskiej natknąć się można na wielu osobników, którym kluby i winyle niestraszne i to właśnie oni postanowili podkreślić swoje miejsce zamieszkania i sąsiedzką przyjaźń w najlepiej im znany sposób - imprezując. Tak oto powstał nieformalny kolektyw Sascy Sąsiedzi, w którego skład wchodzi kilkunastu reprezentantów wielu znanych, warszawskich ekip.

Po dwóch udanych imprezach w Temacie Rzeka i Barze Studio, Sascy Sąsiedzi wreszcie znaleźli swoje stałe miejsce i to w dodatku na Saskiej Kępie. Wybór nie był zbyt trudny, bo Towarzyska to miejsce, w którym najczęściej można znaleźć twórcze osoby z okolicy.

I tak od początku grudnia w każdy wtorek od 20:00 będzie można usłyszeć muzykę serwowaną z płyt winylowych przez osoby związane z muzyką od lat. Wtorkowe spotkania to nie imprezy, a raczej muzyczny pretekst to spotkania z przyjaciółmi, których ciężko złapać na raz w jednym miejscu mimo, że mieszkają całkiem blisko siebie.

Powrót

Zobacz też