11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Michał Sołtan Loop! feat. Rafał Dubicki

2 marca 2018 r. godz. 20:30-22:00

Klubokawiarnia Towarzyska Zwycięzców 49


MICHAŁ SOŁTAN LOOP!
feat. Rafał Dubicki
2.03.2018 / piątek
Start: 20.30
Bilety: 20zł w przedsprzedaży Going / 30 zł w dniu koncertu
Klubokawiarnia Towarzyska

Michał Sołtan zagra 2.03 swój solowy recital m.in. repertuar z najnowszej płyty.
Płyta MaloGranie to pop-jazz z elementami rocka i funku. Udział w nagraniach wzięła czołówka muzyków jazzowych w Polsce, oraz goście specjalni m.in. Dante Luciani, puzonista, który współpracował z Frankiem Sinatrą.
Po 16 latach działalności twórczej jako gitarzysta, kompozytor, Michał Sołtan zakochał się i zaczął śpiewać. Teksty i muzyka, zaaranżowane na Loop Station i wiele instrumentów zaowocowały ponad 80 koncertami w dużych i małych salach w latach 2015 – 2017r. Podczas solowych występów, Michał zaprasza gościnnie przyjaciół muzycznych, tworząc duet lub trio. Zdarza się, że na scenę wciąga parę osób z publiczności... by nagrać i zaloopować zupełnie nowy utwór. Nie może Ciebie zabraknąć, a nuż to Ty coś nagrasz?

O płycie "MaloGranie":

"Like a dream" (Adam Baruch)

"Świetne piosenki (...) zaskakują świeżością, bo jest to muzyka, w której z każdego taktu emanuje radość grania." (Daniel Wyszogrodzki, Gazeta Wyborcza)

"Michał w sposób wrażliwy i szczery opowiada historie swoim wyjątkowym, oryginalnie brzmiącym głosem. Duży plus za polskie teksty, poczucie humoru i nastrojowe ballady!" (Krystyna Stańko)

"Ostrzegam, można się zakochać" - 9/10 (Iśka Marchwica, interia.pl)

“Album to absolutny ”must - have” dla fanów dobrej muzyki.” (Piotr Pepliński, jazzpress.pl)

"Michał Sołtan - "MaloGranie"- płyta, od której człowiek się uzależnia... po pierwszym przesłuchaniu. Po dwóch latach występowania na scenie solo Michał stworzył potężny brzmieniowo zespół, który zniewala zarówno energią jak i przejmującym liryzmem" (Ryszard Wojciul)

"Wszystkie historie opowiedziane na płycie to historie prawdziwe, inspirowane malarstwem mojej życiowej partnerki - Magdaleny Jankowskiej. Inspirowane życiem, twórczością, naszymi wspólnymi MaloGraniami zarówno w zaciszu domowym jak i publicznie. Materiał to wynik miłości ogromnej, która zaowocowała tekstami, melodiami i … obrazami. Przez 2 lata mogłem sprawdzić na dużych i małych scenach jako "one man band" ten repertuar ponad 80 razy. Dzięki temu, utwierdziłem się, że warto zbudować zespół i wrócić do świata „prawdziwych instrumentów” i grać moje piosenki ze znakomitymi muzykami" (Michał Sołtan).

https://www.youtube.com/watch?v=HvwumDyruag - Official Trailer Michał Sołtan MaloGranie

https://www.youtube.com/watch?v=r6VdEoDlc44 - Teledysk "Weź"

www.michalsoltan.com

Powrót

Zobacz też