11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Degustacja kaw Oquendo!

25 maja 2017 r. godz. 12:00

Złoto Hiszpanii ul. Francuska 26

Złoto Hiszpanii i SklepKawa.pl zapraszają na degustację kaw Oquendo!

Kiedy?
25-26.05, godz. 12:00-18.30

Gdzie?
Sklep Złoto Hiszpanii, ul. Puławska 176/178, Warszawa

Sklepy Złoto Hiszpani oraz SklepKawa.pl mają przyjemność zaprosić Państwa na degustację oryginalnych hiszpańskich kaw OQUENDO, będących flagowym produktem renomowanej palarni Fast Eurocafe S.A. Kawowe kompozycje OQUENDO wyróżniają się niepowtarzalnym smakiem dzięki stosowaniu tradycyjnej dla Półwyspu Iberyjskiego metody prażenia zwanej „torrefacto”, polegającej na wypalaniu ziaren kawowca wraz z cukrem. W efekcie na ich powierzchni tworzy się charakterystyczna karmelowa powłoka, zapewniająca napar o naprawdę wyjątkowym bukiecie.

Podczas wydarzenia możliwy będzie również zakup rozmaitych mieszanek kawowych marki OQUENDO.

Złoto Hiszpanii to firma założona z pasji do dobrego jedzenia, wspólnego ucztowania i radości życia. Oferuje ona starannie wybrane, najlepsze i najbardziej luksusowe produkty importowane wprost z Hiszpanii od najlepszych producentów. Są one w pełni naturalne, wytwarzane metodami tradycyjnymi bez konserwantów, dzięki czemu nie tylko odznaczają się unikalnymi walorami smakowymi i odżywczymi, ale mają także dobroczynny wpływ na nasze zdrowie.

SklepKawa.pl oferuje szeroki wybór najlepszych światowych kaw ziarnistych i mielonych, a także wysokogatunkowych herbat. Ponadto w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również wysokiej klasy ekspresy i młynki do kawy oraz wiele innych przydatnych akcesoriów, takich jak np. zaparzacze, kubki termiczne oraz ceramika.

Serdecznie zapraszamy!

Powrót

Zobacz też