11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Koncertowe Czwartki by Bobby Burger: Hoszpital + WFAA

22 czerwca 2017 r. godz. 20:00

Bobby Burger ul. Zwycięzców 17

♥ Cud nad Wisłą w tym roku łączy siły z Bobby Burger i zaprasza na jeszcze ciekawszy cykl KONCERTOWE CZWARTKI ♥

W tym roku świętujemy 5. urodziny Bobby Burgera, a więc w każdy czwartek na scenie Cudu pojawi się nie jeden, a dwóch artystów polskiej sceny muzycznej.

♥ hoszpital ♥

Zespół tworzący muzykę ze spektrum magicznego realizmu. Na całość składają się trzy moduły: rytmiczny - bardzo zorganizowany, melodyczny - bardzo melodyjny oraz oszczędny w słowa moduł wokalny. Albo to pokochasz, albo to polubisz. W marcu 2014 r. hoszpital wydał EP Szmutno, która została ciepło przyjęta przez wiele smutnych ludzi. W sierpniu 2014r. trio miało przyjemność zagrać na Fama Festiwalu. Pod koniec kwietnia 2016 r. zespół wydał drugi album Horor, który ukazał się ponownie nakładem wydawnictwa Thin Man Records.

♥ Waiting For An Audience ♥

Waiting For An Audience to grupa przyjaciół, których w 2014 roku połączyła miłość do muzyki. Mówią, że grają progressive GDM - niestety nikt nie wie co to znaczy, dlatego łatwiej określić WFAA jako taneczny indie rock wzbogacony brzmieniami klawiszowymi. Dźwięki przywołują wspomnienie najlepszych czasów muzyki alternatywnej, które dopełnia awangardowa barwa głosu Jaq Merner.

>>> CZWARTEK, 22.06.2017 <<<
START: 20:00

Powrót

Zobacz też