Piątek z "TORO"

19 września 2014 r. godz. 12:00

Silk and Spicy ul. Francuska 49

Drodzy smakosze Silk&Spicy.
W najbliższy piątek (19.09.2014) zapraszamy Was na dania z dodatkiem najszlachetniejszej odmiany Tuńczyka "Toro"
Pysznych doznań życzy restauracja Silk&Spicy wraz z Szefem Tomek Sushi

Powrót

Zobacz też