POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 20:30 (ulica Zwycięzców)
22 aktualna temperatura 17 °C
ciśnienie 1022 hPa pm2.5 13 μg/m3
wspaniałe powietrze! wilgotność 41% pm10 18 μg/m3

Zimowy #melokoncert dla niemowląt i małych dzieci SOLD OUT

13 stycznia 2018 r. godz. 10:00

Mary Poppins' House - Pracownia edukacyjno-kulturalna ul. Zwycięzców 4d

Zapraszamy Was gorąco na kolejne dwa muzyczne spotkania dla najmłodszej warszawskiej publiczności!

Będą to koncerty z elementami zajęć umuzykalniających prowadzonych według teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia polegają na stymulowaniu słuchu malutkich dzieci (w wieku od 1 miesiąca do ok.3 lat) za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu.

Spotykamy się ponownie w Mary Poppins' House Saska Kępa! Jak zwykle będziemy się bawić przy muzyce na żywo. Pośpiewamy, porytmizujemy wierszyki, potańczymy i posłuchamy muzyki. Będziemy razem z Wami na podłodze na poduszkach i dywanikach. Na bosaka! :)

Koncert poprowadzą Anka Natalicz i Basia Habisiak. Dwie mamy, nauczycielki muzyki oraz artystki, absolwentki Akademii Muzycznych w Łodzi i Warszawie, certyfikowane nauczycielki "gordonków".

Bilety na koncert w cenie 15 zł od osoby (każdy słuchacz powinien mieć swój bilet, np. mama + dziecko = dwa bilety) do kupienia na ewejsciowki.pl.

Organizatorzy informują o braku miejsc parkingowych w najbliższym otoczeniu lokalu i proszą o przychodzenie w miarę możliwości bez wózków dziecięcych z powodu niedostatecznej ilości miejsca w hallu przed salą koncertową.

DATA: sobota 13.stycznia 2018 godz. 10:00 i 11:15
MIEJSCE: Pracownia edukacyjno-kulturalna Mary Poppins' House Saska Kępa ul. Zwycięzców 4D Warszawa

Masz pytanie? Napisz do nas: melozajecia@gmail.com

Powrót