11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Sound'n'Grace na Zimowym Narodowym z Radiem ZET

9 grudnia 2017 r. godz. 16:00

PGE Stadion Narodowy (Stadion Narodowy)

17 listopada zespół zaprezentował swój drugi krążek „Życzenia”, na którym znalazło się dwanaście premierowych utworów i dwa dodatkowe bonusy. Wydawnictwo promują dobrze znane single „100” oraz „Idealnie”. Wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje, chwile wzruszenia – tego dostarczy słuchaczowi chór Sound'n'Grace, okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce! Sound’n’Grace to zespół, w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Zwykły wieczór zamienią w wyjątkowe wydarzenie, które zapadnie słuchaczom w pamięci na długo... Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka.

17 listopada chór zaprezentował swój drugi krążek „Życzenia” z dwunastoma premierowymi utworami i dwoma dodatkowymi bonusami. Wydawnictwo promują piosenki „Idealnie” i „100”. Nie zabrakło gości specjalnych: Nie zabrakło również gości specjalnych takich jak Filip Lato, Mateusz Ziółko, Jula oraz Merghani.
Oprócz chóru, na scenie pojawią się także Filip Lato i Jula.

Start koncertu: godz. 19:00, PGE Narodowy


Na miejscu spotkacie też Marcin Wojciechowski - Radio ZET, który już od godz. 16:00 będzie prowadził relację na żywo z Zimowego Narodowego.
Transmisji posłuchać można na http://www.radiozet.pl/sluchaj/online/Radio-ZET-online.html lub przez aplikację Radia ZET na iOS lub Android.

Dla obecnych tego dnia osób na lodowisku czekają słodkie upominki od Radia ZET i świąteczne bombki.

Bądźcie z nami!

Udział w koncercie jest bezpłatny, trzeba mieć jednak bilet na lodowisko :)
Bilety: https://bilety.zimowynarodowy.pl/
Rodzinne wejściówki na lodowisko będzie można również wygrać w tym tygodniu w programie Marcina Wojciechowskiego.

Powrót

Zobacz też