Kino Kępa w Południe: „Kobieta z lodu”

19 grudnia 2017 r. godz. 12:00

Kino Kępa ul. Brukselska 23

KINO KĘPA W POŁUDNIE: „Kobieta z lodu”, reż. Bohdan Sláma, Czechy, Słowacja, Francja 2017, 106 min

Komediodramat. Samotna wdowa zostaje przyjęta do zespołu morsów, gdzie stopniowo uczy się pokonywania strachu przed lodowatą wodą. Po wielu perypetiach ponownie ma szansę na miłość.

/ bilety 10 zł /

Powrót

Zobacz też