11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

OrtoFizjo Kongres

25 listopada 2017 r. godz. 08:00

PGE Stadion Narodowy (Stadion Narodowy)

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie na stadionie PGE Narodowym. 25 listopada 2017 odbędzie się OrtoFizjo Kongres - konferencja, na której wystąpią czołowi fizjoterapeuci i ortopedzi w Polsce. Ponadto wydarzenie zostanie wzbogacone wystąpieniami dietetyka, psychologa czy guru jogi terapeutycznej.

POZNAJ TAJNIKI ORTOPEDII I FIZJOTERAPII - KOLANO NIEOPERACYJNE

Więcej informacji (prelegenci, tematy, rejestracja): http://ortofizjokongres.pl/?utm_source=fb&utm_medium=wydarzenie&utm_campaign=ortofizjokongres

Dysfunkcje i bóle w obszarze stawu kolanowego stanowią często zagadkę trudną do rozwiązania, zarówno dla ortopedy, jak i fizjoterapeuty. Nawet w dobie coraz precyzyjniejszej diagnostyki obrazowej. Pacjent po zabiegu wymaga stosowania precyzyjnego protokołu rehabilitacyjnego, dozowanego zgodnie z procesem biologicznym i uwarunkowaniami biomechanicznymi. A pacjent nieoperacyjny?

Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci z zakresu ortopedii, radiologii i rehabilitacji podczas I konferencji OrtoFizjo Kongres. Tematem przewodnim będzie "Kolano nieoperacyjne - wpływ stopy i biodra na funkcję kolana”.

Przedstawione będą różnorodne opcje postępowania - ortobiologia, terapia manualna, zaopatrzenie ortopedyczne, spojrzenie biomechaniczne. A może fizykoterapia? Zapraszamy do wysłuchania opinii doświadczonych specjalistów, wybitnych praktyków w swoich dziedzinach.

Zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w konferencji. Będzie to dobra okazja do wymiany poglądów, pogłębienia wiedzy i wysłuchania doświadczonych ekspertów.

Nasze zaproszenie kierujemy do fizjoterapeutów, ortopedów, radiologów i innych specjalistów zaangażowanych w proces leczenia aparatu ruchu oraz do studentów kierunków medycznych.

Powrót

Zobacz też