11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Dziewiarskie Bulwary

26 września 2017 r. godz. 19:00

Green Cafe Nero ul. Francuska 35

Akryl w sklepach jeży ci włos na głowie i marzysz o własnoręcznie zrobionej czapce? Chcesz się nauczyć robić na drutach, ale właściwie nie wiesz jak się do tego zabrać? A może dziergasz od lat i chcesz poznać innych drutomaniaków? Teraz masz taką szansę! Green Caffe Nero Bulwary zaprasza na jedyny, niepowtarzalny cykl spotkanio-warsztatów dziewiarskich! Już od września Dzielnica Wisła otwiera swoje drzwi dla zapalonych wielbicieli i skrytych adoratorów robótek ręcznych. Przynieś włóczkę w ulubionym kolorze i usiądź z drutami przy pysznej kawie. A wszystko to w fantastycznym towarzystwie i z widokiem na rzekę.
Drutolaicy mile widziani!

Spotykamy się już we wtorek 26 września o godzinie 19:00. Wstęp darmowy.

Spotkanie poprowadzi Ania Rasińska, zapalona dziewiarka i włóczkoholiczka, pani na Niebezpiecznych Narzędziach (@aeRmade), wielbicielka ubraniowego recyclingu i mody w rytmie slow. Szczerze wierzy, że może uczynić świat lepszym przerabiając na drutach oczko po oczku i zarażając swoją pasją innych.

UWAGA! Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za takie skutki spotkania jak: złapanie drutowego bakcyla, wpadnięcie w ryzykownie kreatywne towarzystwo i obsesyjne przerabianie każdej znalezionej nitki w szalik. Dzierganie uzależnia!

Gdzie: kawiarnia Green Caffè Nero, ul. Wybrzeże Gdańskie – Bulwar Jana Karskiego

Powrót

Zobacz też