11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Szczepan Twardoch - wieczór (bardzo) autorski I Teatr Powszechny

10 października 2017 r. godz. 19:30

Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera (ul. Jana Zamoyskiego 20)

Wydawnictwo Literackie i Empik zapraszają na spotkanie ze Szczepanem Twardochem.

Już 10 października w warszawskim Teatrze Powszechnym wieczór (bardzo) autorski z okazji premiery „Ballady o pewnej panience”.

11 października do księgarń w całej Polsce trafi nowa książka Szczepana Twardocha. Rok po premierze Króla, który znalazł przeszło 100 tys. nabywców, w ręce czytelników trafia zbiór zawierający wszystkie najważniejsze opowiadania Twardocha. Publikację 11 historii, powstałych w okresie tworzenia „Morfiny”, „Dracha” i wspomnianego już „Króla”, Wydawnictwo Literackie oraz Empik postanawiają uczcić w szczególny i pełen zaskoczeń sposób, zapraszając czytelników na spotkanie (bardzo) autorskie.

Nad formułą wieczoru czuwają twórcy Klubu Komediowego, a oprócz Szczepana Twardocha swoją obecność (ciałem lub tekstem) potwierdzili już Bartosz Młynarski, Michał Sufin i Grzegorz Uzdański.

Spotkanie odbędzie się w Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera w Warszawie, przy ulicy Jana Zamoyskiego 20. Początek o godzinie 19.30. Na miejscu będzie można przedpremierowo kupić „Balladę o pewnej panience”, w tym dostępną tylko w Empiku wersję w twardej oprawie.

Wstęp wolny

Powrót

Zobacz też