11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Bardzo lubię wino i obrazki

10 listopada 2017 r. godz. 19:00

Miąższ ul. Francuska 12A

Kto nie lubi piątków? Ja bardzo lubię! Szczególnie, kiedy za oknem chłodno, a w kameralnej restauracji możemy posiedzieć przy winie, nastrojowych dźwiękach i wspólnie pooglądać obrazki znane wam z Instagrama, ale w nowej formie.

Wpadnijcie do Miąższu, na Francuską i w gronie znajomych i nieznajomych, ale na pewno fajnych ludzi, zobaczcie świeżutko pomalowaną witrynę restauracyjnego lobby w motywy Bardzo Lubię. Sprawdźcie też jak instagramowa postać ożywa na dużych płótnach, zdobiących ściany klimatycznej kawiarni. Będą scenki, które już widzieliście i nowe, jeszcze nigdzie niepublikowane.

Smaku wieczorowi doda ręczne malowanie ilustracji. Przy aromatycznej kuchni i wybornym winie, zobaczycie jak od pierwszych pociągnięć pędzla powstają scenki i postacie, które na długo zagoszczą we wnętrzach Miąższu.

Dla chętnych będzie mały konkurs w restauracji i na Instagramie. Do wygrania sława, spełnienie i duże printy z obrazkami Bardzo Lubię! :)

Wejście bezpłatne, nie ma żadnych biletów. Po prostu przyjdźcie w piątek na 19:00 i wspólnie stwórzmy fajną atmosferę na wyborny początek weekendu. Dajcie znać znajomym i wpadajcie! :)
--
www.instagram.com/bardzolubie/
www.facebook.com/hasztagbardzolubie/
--
www.facebook.com/MiazszFrancuska/

Powrót

Zobacz też