11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Chwile Bliskości z Dzieckiem

18 października 2017 r. godz. 10:00

Mary Poppins' House - Pracownia edukacyjno-kulturalna ul. Zwycięzców 4d

Czyli Kurs Masażu Shantala połączony z Warsztatem Noszenia Dzieci w Chustach. Poprowadzą Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala Marta Młocka i Doradzca Noszenia Dzieci w Chustach Renata Bil, mama Róży noszonej w Chuście :)

Kurs Masażu Shantala składa się z dwóch spotkań po 1,5h, co tydzień, spotykamy się w Mary Poppins'House Saska Kępa. Daty kursu to 18.10.2017 i 25.10.2017 (w każdym z dni to środa) godzina 10:00 do 11:30. Koszt 220zł (za całość). Zgłoszenia są przyjmowane na adres: marta.shantala@gmail.com. Zapraszamy Mamy z dziećmi od 2 do 9 miesiąca życia. W ramach Kursu będzie można nauczyć się jak zawiązać tzw Kieszonke, tak żeby maluchowi było miło i bezpiecznie oraz posłuchać o zaletach Noszenia Dziecka w Chuście.Kurs Masażu Shantala i warsztat Noszenia Dzieci w Chustach to doskonały czas na poznanie w jaki sposób można pogłębić więź z maluszkiem, a także dowiedzieć się jak łatwo dać mu poczucie bliskości :)

Poza tym Masaż Shantala ma wiele innych zalet jak np pomoc w czasie kolek, przy pierwszym dziecku masowanie doskonale pomaga w poznaniu nowego członka rodziny, a także u dzieci bardziej płaczliwych oraz absorbujących jest to sposób na uspokojenie oraz wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa. Oczywiście to tylko część zalet masowania malucha, jeśli chcesz wiedzieć więcej przyjdź i poznaj Masaż Shantala jako doskonałe zajęcie na spędzanie czasu z dzieckiem. Przy okazji nauczysz się nosić swoje dziecko w chuście, blisko siebie, co na pewno i Tobie da dużo spokoju i radości! Kurs to doskonały czas na poznanie innych Mam i wspólną wymiane macierzyńskich doświadczeń, trosk i radości :)

Serdecznie Zapraszam!
Marta Młocka
Certyfikowany Instruktor Polskiej Szkoły Masażu Shantala
zapisy na: marta.shantala@gmail.com

Powrót

Zobacz też