11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Noc z Gwiazdami

31 sierpnia 2013 r. godz. 20:00

PGE Stadion Narodowy (Stadion Narodowy)

Już w najbliższy weekend druga w tym roku noc wyjątkowych atrakcji na Stadionie Narodowym! Motywem przewodnim tego wieczoru na Stadionie będą gwiazdy, zarówno te świecące na wieczornym niebie, jak i te śpiewające na Narodowym podczas koncertów.

W sobotę 31 sierpnia w godzinach 20.00 - 24.00 zwiedzający w sali kinowej zobaczą film „Niebo nad nami" opowiadający o planetach, konstelacjach, Drodze Mlecznej, meteorach, a na stadionowych telebimach zdjęcia kosmosu z teleskopu Hubbla, a dodatkowo miejsca, które na co dzień nie są dostępne – m.in. garderobę gwiazd przybywających na koncerty czy oryginalną Lożę Kryształową. Szykujemy też inne niespodzianki, dlatego prosimy gości, aby zabrali ze sobą latarki.

Poza specjalnymi atrakcjami w ramach tej wyjątkowej, trwającej 75 minut trasy będzie można zobaczyć także najciekawsze elementy wszystkich pozostałych tras dostępnych na Stadionie.

Start nocnego zwiedzania tradycyjnie w recepcji wycieczek (od strony ul. Zielenieckiej). Wycieczki będą się odbywać co 20 minut, wejście ostatniej grupy z przewodnikiem o godz. 24:00. Cena biletu na nocne zwiedzanie to 20 zł – normalny, 10 zł ulgowy (przysługuje uczniom, studentom oraz emerytom i rencistom, osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom) i 40 zł bilet rodzinny. Dzieci do lat 5 towarzyszące osobom dorosłym wchodzą bezpłatnie.

Powrót

Zobacz też