11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Bezpłatne warsztaty i konsultacje z Agnieszką Kaczorowską

26 sierpnia 2017 r. godz. 11:00

Biała - zjedz i wypij ul. Francuska 2

„Taneczny koniec wakacji w Białej” to bezpłatne warsztaty taneczne dla dzieci, które odbędą się 26 sierpnia o godzinie 11 przy ulicy Francuskiej 2. Taneczna muzyka, konkursy z nagrodami i wspólnie spędzony czas całą rodziną – to wyśmienity pomysł na ostatnie sierpniowe, sobotnie przedpołudnie. Różne style tańca gwarantują dużą dawkę wspaniałej energii, zabawy i uśmiechu.

Zapiszcie się już dzisiaj wysyłając zgłoszenie na adres warsztaty@dwbak.com.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Kaczorowska, właścicielka szkoły Danceworld, wraz z wykwalifikowanymi trenerami. Zajęcia skierowane są do dzieci w każdym wieku. Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności i talent, które później rodzice będą mogli omówić z prowadzącymi.

Od godz. 11 warsztat dla dzieci w wieku 6-8 lat, a od godz. 12 zajęcia dla dzieci w wieku 9-12 lat.

Restauracja Biała przygotowała specjalną ofertę śniadaniową dla całych rodzin. Wystarczy zgłosić swoje dziecko wysyłając maila na adres warsztaty@dwbak.com.

Uwaga – liczba miejsc jest ograniczona.

Agnieszka Kaczorowska to Mistrzyni Świata w Tańcach Latynoamerykańskich, uczestniczka pięciu edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, w którym w 2015 wygrała Kryształową Kulę. Swoim doświadczeniem z przyjemnością i zaangażowaniem dzieli się przede wszystkim z dziećmi. Wie, czego brakuje Maluchom oraz Młodzieży w edukacji tanecznej, dlatego podpowiada właściwe kierunki rozwoju, łącząc naukę tańca z przyjazną motywacją.
Agnieszka i jej trenerzy zaprezentują dzieciom różnorodność świata i poprowadzą przez różne style muzyki, tańca i historii. To, co jest w dzieciach fascynujące, to ich naturalna ciekawość świata. Chcemy w nich podsycać to uczucie i zachęcać do zgłębienia tajników tańca, który jest nie tylko świetną rozrywką, ale również cenną nauką.

START: Sobota, 26 sierpnia, godz. 11:00
MIEJSCE: restauracja Biała, ul. Francuska 2
WSTĘP BEZPŁATNY PO WYSŁANIU ZGŁOSZENIA NA ADRES: warsztaty@dwbak.com

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z restauracją Biała – zjedz i wypij, ul. Francuska 2.
Organizator wydarzenia: Szkoła tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska – www.dwbak.com

Powrót

Zobacz też