11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

MeloKoncerty dla niemowląt i malych dzieci

26 sierpnia 2017 r. godz. 10:00

Mary Poppins' House - Pracownia edukacyjno-kulturalna ul. Zwycięzców 4d

Zapraszamy gorąco na kolejne dwa koncerty dla maluszków w wieku 0-3 lata.

Będą to koncerty z elementami zajęć umuzykalniających prowadzonych zgodnie z teorią uczenia się muzyki według Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia polegają na stymulowaniu słuchu najmłodszych dzieci za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu. Dodatkowym elementem będzie krótki koncert insstrumentalny.

Będzie nam miło gościć maluszki z rodzicami na kolejnym melomaluchowym koncercie, w znanym już Wam miejscu na Saksiej Kępie - Mary Poppins' House. W miłej, swobodnej atmosferze zaprosimy Was do zabawy przy muzyce na żywo. Będziemy wspólnie śpiewać, mówić wierszyki, tańczyć i słuchać muzyki oraz bawić się melodią i rytmem. Zamiast na prawdziwej scenie będziemy razem z Wami na podłodze na poduszkach i dywanikach. Koncert potrwa ok.40 minut. Na każdym koncercie prezentujemy nowe rytmiczanki oraz śpiewanki, a także inne utwory muzyczne wykonywane na skrzypcach i instrumentach klawiszowych.

Koncert poprowadzą Ania Natalicz i Basia Habisiak. Dwie mamy, nauczycielki muzyki oraz artystki.

Bilety na koncert w cenie 15 zł od osoby można kupić na portalu ewejsciowki.pl. Więcej szczegółów pod adresem: melozajecia@gmail.com. Ze względu na lokalowe ograniczenia - nie ma możliwości zakupu biletów przed samym koncertem. Każdy słuchacz powinien mieć swój bilet, tj. dziecko + rodzic = 30 zł, dziecko + dwoje rodziców = 45 zł, itd.

DATA: sobota 26.sierpnia 2017 godz. 10:00 lub 11:15
MIEJSCE: Mary Poppins' House Saska Kępa ul. Zwycięzców 4D Warszawa

Patronat nad cyklem MeloKoncertów objęli:
- Million Clouds
- Kultura Dostępna w ramach działań Narodowe Centrum Kultury
- Wawakids
- Dziecko w Warszawie

Powrót

Zobacz też