11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Zima w mieście na Stadionie Narodowym!

17 stycznia 2015 r. godz. 09:00

PGE Stadion Narodowy (Stadion Narodowy)

Podczas ferii zimowych masa atrakcji na Stadion Narodowy w Warszawie w ramach projektu Zimowy Narodowy!! Jeśli nigdzie nie wyjeżdżasz lub nie wiesz, jak wypełnić czas swojemu dziecku, nie możesz przejść obok tego wydarzenia obojętnie! Zapraszamy do przeżycia niezapomnianych chwil na lodowisku… i nie tylko! ;)

Już od soboty, 17.01, do niedzieli, 1.02, zapraszamy na:
● Poranki dla Dzieci z Kinder Pinguì realizowane przez szkółkę Ice&Fun Renata Aleksander, w trakcie których dzieci przez zabawę uczą się jazdy na łyżwach (codziennie aż do 1 lutego);
● specjalną edycję disco lodowisko dla najmłodszych (codziennie);
● bale karnawałowe – przebierz się i przyjdź na łyżwy! Na tej wyjątkowej imprezie na dzieci czekają animatorzy, konkursy i doskonała zabawa! (każda niedziela);
● warsztaty na skateparku Kinder Maxi King, który znajduje się na poziomie -4, na parkingu podziemnym Stadionu Narodowego - szczegółowy harmonogram: www.stdn.pl/b208a;
● zajęcia w szkółce hokejowej pod patronatem Mariusz Czerkawski. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów (od poniedziałku do soboty);
● Dzień Babci i Dzień Dziadka – specjalne atrakcje przygotowane z myślą o dziadkach i wnukach.

Szczegóły: https://bilety.zimowynarodowy.pl/


Na tym nie koniec! Mamy też coś dla spragnionych intelektualnych wrażeń! Jeśli jesteś rodzicem poszukującym oferty, która rozwinie umiejętności Twoich pociech, wzbudzi ciekawość świata, a także poszerzy ich zainteresowania, zapisz je na Zimowe półkolonie dla dzieci na Stadionie Narodowym! Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów i pedagogów ze szkoły Better Leaders Academy w trzech językach: polskim, angielskim i hiszpańskim! Program jest oparty na innowacyjnych metodach nauczania... poprzez zabawę!

- Celem półkolonii jest mądre, ale nie nudne spędzenie czasu podczas ferii. To właśnie tutaj dzieci będą robiły ciekawe eksperymenty, nauczą się m.in. jak zrobić aparat fotograficzny z pudełka po zapałkach, zaprojektują i własnoręcznie wykonają biżuterię, czy będą grały w gry poszerzające zdolności logicznego myślenia. Dzięki naszemu programowi dzieci nabywają umiejętności pracy w grupie, z drugiej strony rozwijają swoje indywidualne cechy osobowości, rozbudzają nowe pasje i zainteresowania – mówi Anna Zawadzka pomysłodawczyni Better Leaders Academy.

Wszystkie zajęcia będą oparte na zabawie, m.in. dramie, grach zespołowych, grach planszowych, czy LEGO Education, które zainteresują zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Poprzez te aktywności dzieci będą uczyły się logicznego myślenia, precyzyjnego formułowania myśli czy wyrażania emocji.

Miejsce zajęć: Loże VIP na Stadionie Narodowym

Szczegółowe informacje na temat oferty na http://betterleaders.eu/ferie-zimowe/

O tym, że na Zimowym Narodowym nie można się nudzić świadczą liczby. Tylko w pierwszym miesiącu sprzedano 120 tysięcy biletów do Zimowego Miasteczka. Na Stadionie Narodowym na gości czekają 3 lodowiska, w tym jedno połączone lodową ścieżką oraz hit - górka lodowa z dwoma torami zjazdów 6- i 10-metrowych. Zjazdy odbywają się na specjalnych pontonach!
Przez cały okres trwania Zimowego Narodowego w programie są dostępne „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, w trakcie których dzieci, w formie zabawy, uczą się jazdy na łyżwach. Nieco starsi mogą bawić się w piątkowe i sobotnie wieczory na „Disco lodowisko z 4fun.tv”. Zarówno dyskoteka na łyżwach, jak i szkółka dla dzieci cieszą się ogromnym zainteresowaniem, stąd też pomysł, aby w trakcie ferii poszerzyć program aktywności na Zimowym Narodowym.

- Lodowiska na Stadionie Narodowym cieszą się bardzo dużą popularnością. Cieszymy się, że tyle osób, zwłaszcza dzieci i młodzieży połknęło bakcyla na sporty zimowe. Zależało nam na tym, aby również w ferie przygotować jak najwięcej atrakcji, które rozwijałyby pasje, bawiły, a jednocześnie uczyły. Bale karnawałowe, disco lodowisko dla dzieci, czy szkółka hokejowa pod patronatem Mariusza Czerkawskiego, to jedne z wielu propozycji programu ferii na Zimowym Narodowym – mówi Katarzyna Ziemska z agencji Testa Communications, która jest organizatorem projektu Zimowy Narodowy.


Cennik:
Disco Lodowisko dla Dzieci 17 zł (dorosły 20 zł)
Poranek z Kinder Pingui 15 zł
Bal Karnawałowy dla Dzieci 30 zł
Szkółka hokejowa pod patronatem Mariusza Czerkawskiego 25 zł
Dzień Babci 20 zł (dorosły 17 zł)
Dzień Dziadka 20 zł (dorosły 17 zł)


W trakcie ferii mazowieckich Zimowy Narodowy jest otwarty w trybie weekendowym, od godziny 9.00 do 24.00. Bilety do kupienia w kasie Stadionu Narodowego, jak i w sklepie internetowym: https://bilety.zimowynarodowy.pl/.


Serdecznie zapraszamy! :)

Powrót

Zobacz też