POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 20:10 (ulica Zwycięzców)
50 aktualna temperatura 0 °C
ciśnienie 1022 hPa pm2.5 30 μg/m3
dobre powietrze wilgotność 68% pm10 42 μg/m3

One Brain. 1 stopień. Narzędzia profesji

18 lutego 2017 r. godz. 09:00

Kuźnia zdrowia ul. Rzymska 21/1 (wejście od ogrodu)

Kurs Narzędzia Profesji to najważniejszy stopień w całej ścieżce szkoleniowej One Brain. Podczas tego kursu zapoznają się Państwo z technikami Metody One Brain, które wykorzystywane są w procesie odblokowania i na wszystkich kolejnych kursach. Poznają Państwo test mięśniowy, Barometr Zachowania - mapę negatywnych stanów emocjonalnych i pozytywnych stanów umysłu, proces odblokowania emocjonalnego stresu na linii życia. Nauczą się też Państwo technik pracy ze stresem, które można wykorzystywać pomagając sobie lub innym. Poznają Państwo także zasady działania mózgu podczas stresu i jakie to ma konsekwencje dla naszego zdrowia i zachowania.
Dowiedzą się Państwo, w jaki sposób można zamienić strach, ograniczenia i "nie-zdolności" w to, czego naprawdę pragniemy w swoim życiu, jak sprawić, by żyło nam się lepiej, jak zacząć zmieniać swoje życie.
............................................

Twórcami Metody One Brain, zwanej Koncepcją Trzy w Jednym, są Gordon Stokes, Daniel Whiteside i Candance Callaway z USA. Pierwotną ich motywacją do stworzenia One Brain było pomaganie osobom w eliminowaniu negatywnego stresu emocjonalnego, który powoduje dysleksję oraz różnorodne problemy w uczeniu się. Stokes i Whiteside w 1983 roku ogłosili program One Brain, którego istotnymi elementami są: Barometr Zachowania, System Struktur i Funkcji i Kinezjologia Stosowana. Metoda 3 w 1 nie skupia się na objawach problemów, ale na ich przyczynach. Poprzez pracę w recesji wiekowej pomaga pozbyć się źródła stresu, zarówno w czasie teraźniejszym jak i w przeszłości, prowadząc do zintegrowanego działania ciała, umysłu i ducha. Metoda jest łagodna, nieinwazyjna i przynosi znaczące efekty. Zmiany w życiu-zarówno na poziomie fizycznym, emocjonalnym i umysłowym- osiąga się już po pierwszej sesji, natomiast pełen efekt doświadczany jest po przeprowadzeniu cyklu odblokowań określonych dla każdego klienta indywidualnie.
Nazwa One Brain tłumaczona jest w dwojaki sposób, jako jeden mózg lub jednolity mózg i odnosi się do zharmonizowanej i zintegrowanej pracy mózgu.

Aby w pełni zrozumieć istotę działania metody One Brain i mechanizmu powstawania zaburzeń, warto zapoznać się z budową mózgu i rozwojem człowieka w pełnym cyklu życia.

CZYTAJ WIĘCEJ >>>
http://www.elizakurowska.pl/?q=wprowadzenie

SYSTEM ONE BRAIN >>>
http://www.elizakurowska.pl/?q=node/22

ELIZA KUROWSKA
Nie wiem, jak wyglądałoby moje życie, kim byłabym dzisiaj, gdybym na swojej drodze nie spotkała Metody One Brain. Od 2000 roku przeszłam bardzo głęboką transformację, uwolniłam się od ogromnych pokładów bólu i negatywnych emocji, jakie przeżyłam w dzieciństwie. Wielokrotnie zaryzykowałam zmianę, aby wyjść z ograniczeń nie pozwalających mi robić tego, co chcę, żyć w zgodzie ze sobą. Przeszłam wiele kryzysów, bez których dzisiaj nie umiałabym docenić ani innych, ani siebie. Odrodziłam sie w sobie, poznałam siebie - swoje Instynktowne Indywidualne Ja i mam głębokie poczucie rozumienia siebie. Najwiekszą wartością, którą zyskałam dzięki pracy nad sobą Metodą One Brain, to świadomość, że ZAWSZE MAM WYBÓR, i że wszystko, co spotyka mnie w życiu - WYBIERAM.

Od 2006 roku prowadzę gabinet psychologiczny, przyjmując codziennie kilka osób i przyczyniając się dzięki Metodzie do poprawy ich życia, samopoczucia, funkcjonowania. Czerpię ogromną radośc z tej pracy, bo wykonuję ją z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Od 2009 roku szkolę studentów Metody One Brain i tę pracę traktuję równie wyjątkowo.

W tym momencie jestem certyfikowanym Zaawansowanym Instruktorem Metody One Brain.

KIEDY:
18.02-19.02.2017 (2 dni).

GDZIE:
Kuźnia Zdrowia - Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych, Warszawa, ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu).

GODZINY:
9.00 - 18.00/ Przerwa obiadowa: 13.30 - 15.00

ZAPISY:
Zgłoszenia przyjmują:

Magda Wdowiak, e-mail: kuznia-zdrowia@kuznia-zdrowia.pl

Eliza M. Kurowska- Centrum Rozwoju Holistycznego, tel. 503142690, e-mail: holcentrum@gmail.com.

CENA: 950 ZŁ
Zaliczka rezerwująca miejsce na kursie 200 zł

Konto:
Eliza Kurowska
CENTRUM ROZWOJU HOLISTYCZNEGO
Młyńsko 58, 59-620 Gryfów Śląski
Bank BGŻ S.A.
nr rachunku: 78 2030 0045 1110 0000 0357 3830

W cenę wliczony jest koszt szkolenia, materiałów, certyfikatu.
W czasie kursu organizator zapewnia napoje i poczęstunek.

CENA DLA POWTARZAJĄCYCH: 450 zł

ZAPRASZAMY!

Powrót

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy: czekoladowy telegram dla bliskiej osoby