Daniel Zakościelny - 8.01 || koncert || Klubokawiarnia Towarzyska

8 stycznia 2016 r. godz. 20:30

Klubokawiarnia Towarzyska ul. Zwycięzców 49

Zapraszamy na pierwszy koncert w styczniu 2016 roku w Towarzyskiej - wystąpi Daniel Zakościelny!

Daniel Zakościelny – gitarzysta, kompozytor, lider. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci co jak sam mówi nieustannie przekłada się na jego twórczość.

Muzyka Daniela to mieszanka stylów, od Bossa Nov’y, akcenty fingerstyle’u, po zdecydowanie mocniejsze Funkowo-rockowe, gitarowe granie. Wszystko to jednak łączy treść nieoderwalnie związana z pozytywną wizją świata Daniela.

8 stycznia Daniel Zakościelny wystąpi z Radkiem Łukaszewiczem (bas), Maciejem Wojcieszukiem (perkusja) i Marcinem Piękosem (klawisze).

Maciek Wojcieszuk - perkusista, absolwent ZPSM przy ul. Bednarskiej w Warszawie, student Instytutu Jazzu AM w Katowicach. Swoje zainteresowania kieruje nie tylko w stronę muzyki jazzowej, z wielką przyjemnością bierze udział w bardzo różnych gatunkowo projektach muzycznych, czerpiąc z nich inspirację i mobilizację do rozwoju.

Radek Łukaszewicz - kontrabasista oraz gitarzysta basowy. Absolwent klasy kontrabasu jazzowego w ZPSM im. F. Chopina w Warszawie oraz Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. Współtworzy wiele odmiennych projektów muzycznych (jazz, world music, pop, rock).

Marcin Piękos - pianista, producent muzyczny. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Na co dzień pełni funkcję kierownika muzycznego i pianisty w zespole Singin' Birds. Współpracuje również z takimi artystami jak K.A.S.A, Ola Trzaska, Aleksandra Szwed i wieloma innymi.

YT: https://www.youtube.com/user/danielzakoscielny/videos
FB: https://www.facebook.com/danielzakoscielny/?fref=ts
8.01.2016 (piątek)
g. 20:30
wstęp: 10 zł

Powrót

Zobacz też