11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
Organic Zielone Oko

ul. Zwycięzców 32
Saska Kępa, Praga Południe

pn-pt: 8-20, sob: 8-18, ndz: 10-16


Nasza ocena
średnia: 3.40 , głosów: 5.


Informacje o miejscu

Lokal ma również część Bistro, gdzie klienci mogą spożywać przygotowane na miejscu przez personel kanapki, koktajle i soki owocowo-warzywne oraz kawę i herbatę – oczywiście wszystko z ekologicznych półproduktów. Jednak Organic Zielone Oko to coś więcej niż ekologiczny sklep typu convenience. Lokal posiada trzecią część, jaką jest mini piekarnia, gdzie na oczach klientów wypiekane jest różnego rodzaju pieczywo, a w szczególności francuskie bagietki, do wyrobu których używane są składniki, które posiadają certyfikat ekologiczny.


Sklep posiada ofertę świeżej żywności ekologicznej takiej jak: nabiał, warzywa i owoce, mięso, i najwyższej jakości tradycyjne wędliny. Oferta zawiera przetwory owocowo-warzywne, bakalie, mąki, makarony, soki, cukier i środki słodzące, napoje oraz wiele innych produktów z prawie każdej grupy asortymentowej.


Organic Zielone Oko to Sklep, Bistro i Piekarnia w jednym. To miejsce gdzie można kupić wszelkiego rodzaju ekologiczne produkty spożywcze, a przed ich zabraniem wraz z jeszcze ciepłą bagietką lub chlebem, można wypić doskonałą kawę, zjeść słodką lub słoną przekąskę i sprawdzić aktualną pocztę korzystając z darmowego Wi-Fi.Lokalizacja, adres na mapie

Zobacz też