11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
Tu Lubię Coworking

Genewska 6
Saska Kępa, Praga Południe

24h


Nasza ocena


Informacje o miejscu

Biurka do pracy – w przestrzeni coworkingowej, w wielu wariantach: poczynając od hot-desku w cenie 50 zł netto / dzień, przez pakiety miesięczne od 350 zł do 600 zł, po dedykowane biurko za 700 zł miesięcznie. Jeśli w ciągu dnia potrzebujesz porozmawiać w spokoju np. z klientem przez telefon – możesz skorzystać z dedykowanego pokoju, tzw. budki telefonicznej (z oknem).

Jeśli potrzebujesz bardziej prywatnej przestrzeni na co dzień, dla siebie i/lub swoich pracowników – proponujemy prywatne Mikrobiura, zamykane przestrzenie dla 2-8 osób, o różnej wielkości, niektóre z prywatnym balkonem i widokiem na ogród. Wynajmując biuro w Tu Lubię nie płacisz kaucji, obowiązuje Cię 1-miesięczny okres wypowiedzenia, a czynsz najmu jest jedyną opłatą, jaką ponosisz.

Sale spotkań i sala konferencyjna – dostępne dla najemców i osób z zewnątrz. Idealne na spotkania z Klientem, także te prowadzone on-line. Z flip-chartem i 50-calowym telewizorem do prezentacji. Naszym atutem jest możliwość wynajęcia Sali w nietypowych godzinach oraz w weekendy.

Wirtualne biuro – możliwość rejestracji spółki pod naszym adresem, z pełną obsługą korespondencji i organizacją spotkań. Oferujemy gotowe pakiety, jesteśmy też w stanie przygotować dedykowaną ofertę pod indywidualne potrzeby.


Lokalizacja, adres na mapie

Zobacz też