11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
Gabinet Instytutu Pulssons

ul. Arabska 5 lok. 9
Saska Kępa, Praga Południe

pn-pt 10 - 17


Nasza ocena


Informacje o miejscu

Sesje powadzone w gabinecie:

  • regeneracji sił witalnych
  • usprawniania kręgosłupa
  • rehabilitacji kardiologicznej
  • kuracji chorób metabolicznych
  • terapii stresu i urazów emocjonalnych
  • terapii chorób nierozpoznanych i niewiadomego pochodzenia


Czym jest metoda Pulssona?

"Pulsson Therapy to całkowicie naturalna metoda i wyprzedzająca swoją epokę jakość w dziedzinie szybkiej i kompleksowej regeneracji, bezwysiłkowej rehabilitacji, oczyszczaniu i odmładzaniu ciała, uwalnianiu napięć, budowaniu zdolności wysiłkowej i treningu mentalnym." zdradza nam nam Zygmunt Pulsson. Sesja terapeutyczna odbywa się na specjalnym stole terapeutycznym PULSSON, którego działanie jest oparte na sekwencji specjalnie dobranych wielopłaszczyznowych ruchów. Podczas sesji na PULSSONIE następuje jednoczesna stymulacja narządów wewnętrznych i całego układu szkieletowego. Następuje usprawnienie procesów oddechowych, regulacja przepływu płynów ustrojowych i całego układu krążenia.

Kim jest Zygmunt Pulsson

Terapeuta, coach i doradca – jest autorem metody Pulsson Therapy, wizjonerem i konstruktorem urządzenia PULSSON do rehabilitacji i terapii ciała oraz terapii schorzeń psychosomatycznych i treningu mentalnego. Od 18 lat niestrudzenie wspiera innych w dążeniu do zdrowia i w realizacji osobistych celów. Jest autorem unikatowych programów w obszarze zdrowia fizycznego i psychicznego. Prowadzi sesje indywidualne i grupowe, warsztaty i programy zdrowotne.

Jeszcze 20 lat temu z sukcesem zarządzał własnym biznesem, ale poruszał się o kulach, borykając się z 30 kilogramową nadwagą i długotrwałą ciężką chorobą stawów i nerek. Przeżył zawał serca i śmierć kliniczną. Aż sam krok po kroku zaczął zdobywać wiedzę jak sobie pomóc. Studiował fizjologię, psychologię, naturalne metody leczenia i uzdrawiania. Mieszkał i pracował w Szwecji jako terapeuta. Jako trener Europejskiego Instytutu Rozwoju Kadr, przez wiele lat prowadził kursy samodoskonalenia i szkolenia motywacyjne dla dużych firm, jednocześnie prowadząc indywidualną praktykę terapeutyczną. W 2003 r. wpisany w Poczet Healerów Polskich przez „Nieznany Świat”.

Lokalizacja, adres na mapie

Zobacz też