11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
środa, 7 października 2015 r. Liza

Akcja charytatywna dla dzieci z Domu Niewidomego Dziecka

Coworking Busy Bee, mieszczący się przy ul. Libijskiej 10c na Saskiej Kępie, organizuje zbiórkę rzeczy dla dziewięciorga wychowanków z Domu Niewidomego Dziecka. Akcja charytatywna zostanie zakończona występem teatru improwizacji „Pan Wigwam” w piątek 16 października.

Szczególnie dzieciom są potrzebne zabawki edukacyjne (manualne, grające, mówiące, pozwalające rozróżniać kształty), ciastoliny, modeliny, bloki techniczne A4, kołdry i poduszki, koce polarowe, a także słodycze. Rzeczy można składać w coworkingu Busy Bee w godzinach 9.00–18.00 do piątku 16 października. Zapraszamy serdecznie z rzeczami nowymi, jak i używanymi – tu mamy na myśli zabawki w dobrym stanie – mówią organizatorzy akcji.

Uroczyste zakończenie zbiórki odbędzie się w piątek, kiedy w coworkingu wystąpi teatr improwizacji „Pan Wigwam”. Artyści z przymrużeniem oka przedstawią sytuacje z typowego biura w porównaniu do pracy w coworkingu. Spektaklowi będzie towarzyszyć dyskusja z publicznością. Wystąpienie rozpocznie się o 19.30, wstęp jest wolny.

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też