11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
środa, 23 września 2015 r. Liza

Uwaga, sprzedawcy: na Saskiej Kępie działa oszust

Mieszkanka Saskiej Kępy ostrzega sprzedawców przed działalnością oszusta. Pojawia się średnio co 2 miesiące i, wzbudzając ufność sprzedawcy, oszukuje go – mówi w liście do naszej redakcji.

Oszust działa w sposób następujący: płaci banknotem 200 zł i po tym, jak sprzedawca już wyda resztę, nagle znajduje drobne, co powoduje zamieszanie. Za każdym razem jest 100zl do przodu – podkreśla autorka listu. Wygląd tego mężczyzny wzbudza zaufanie: jest on elegancko ubrany, w wieku ok. 40-45 lat, łysy. Zazwyczaj zagaduje sprzedawcę i rozprasza jego uwagę. W sklepie, w którym pracuję, jest on notorycznie. 22 września znów oszukał młodą ekspedientkę – dodaje autorka.

Na razie nie ma dowodów na bezprawne działania danej osoby. Możemy jedynie ostrzec przed tym pracowników sklepów na Saskiej Kępie.

Tagi: Oszust, Sklep, Uwga, Złodziej

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Nowy sklep rehabilitacyjny na Saskiej Kępie

Nowy sklep rehabilitacyjny na Saskiej Kępie

środa, 27.03.2019 105

Choć sklep powstał niedawno, firma NEURON jest związana z Pragą od ponad 30 lat. To właśnie tu powstał jeden z pierwszych prywatnych sklepów ze sprzętem rehabilitacyjnym w Polsce! [...]

Złodziej na Saskiej Kępie.

Złodziej na Saskiej Kępie.

czwartek, 17.11.2016

W środowe popołudnie przy ulicy Wersalskiej pojawił się nieproszony gość... [...]

Pasjonaci z Dehnel Sport - czy znasz najbardziej zgraną drużynę na Saskiej Kępie?

Pasjonaci z Dehnel Sport - czy znasz najbardziej zgraną drużynę na Saskiej Kępie?

środa, 20.07.2016 11

Mówią, że są „skazania na sport”. Swoją rodzinną pasją zarażają nie tylko mieszkańców Saskiej Kępy, ale wszystkich aktywnych Warszawiaków. Co sprawiło, że rodzinny sklep Dehnel Sport na ul. Ateńskiej 19 stał się miejscem nie tylko klimatycznym, ale już kultowym? [...]

Zobacz też