18 aktualna temperatura 6 °C
ciśnienie 1024 hPa pm2.5 11 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 94% pm10 15 μg/m3
środa, 2 września 2015 r. Liza

Wymiana identyfikatorów SK na nowe

Za 4 miesiące identyfikatory Saskiej Kępy stracą swoją ważność. W celu uniknięcia stania w kolejce namawiamy do wcześniejszej wymiany identyfikatorów. Dokonać wymiany będzie można w Urzędzie Dzielnicy Praga-Południe oraz PROM-ie Kultury Saska Kępa.

Ostatni dzień ważności identyfikatorów Saskiej Kępy, uprawiających ich posiadaczy do wjazdu w strefę objętą zakazem ruchu, to 31 grudnia 2015 roku. Wymieniać identyfikatory na nowe będzie można w Urzędzie Dzielnicy Praga-Południe od początku września. 26 września zostanie uruchomiony dodatkowy punkt wymiany identyfikatorów w PROM-ie Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselskiej 23. Nowe identyfikatory będą ważne od 1 stycznia 2016 do 31 grudnia 2018 roku. Żeby wymienić identyfikator, należy wypełnić stosowny wniosek lub napisać podanie.

Zadaliśmy pytanie w Urzędzie czy wnioski można przesyłać elektronicznie i zgłaszać się jedynie po odbiór identyfikatora:

Osoba składająca wniosek przedstawia dokumenty do wglądu, których dane potwierdza przyjmujący je pracownik. W odpowiednim miejscu Identyfikatora wpisywany jest numer rejestracyjny pojazdu, który jest sprawdzany z danymi z dowodu rejestracyjnego. W każdym możliwym przypadku usprawnienia obsługi naszym mieszkańcom jestem zawsze gotowa na dobre rozwiązania. W tym zakresie obecność zainteresowanego jest obowiązkowa (pokwitowanie otrzymania identyfikatora) a przesłanie wniosku drogą elektroniczną nie przyspieszy otrzymania identyfikatora. Wydajemy je "od ręki".

Uzupełnienie

"Punkt zamiejscowy" czyli przy ulicy Brukselskiej 23 w PROM Kultury Saska Kępa, czynny jest od 26 .09.2015 r w poniedziałki-piątki od 15.00 do 19.30, w soboty od 9.00 do 14.00.
Punkt będzie czynny do 18.12.2015 r.

Tagi: Identyfikatory, Urząd Dzielnicy Praga Południe

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Kontrowersje wokół identyfikatorów na Saskiej Kępie

Kontrowersje wokół identyfikatorów na Saskiej Kępie

poniedziałek, 31.12.2018 4

Specjalne identyfikatory wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe uprawniają ich posiadaczy do wjazdu w strefę objętą zakazem ruchu na terenie Saskiej Kępy. Najczęściej zakaz dotyczy sytuacji, gdy w obrębie Stadionu Narodowego odbywają się imprezy masowe. [...]

Po świętach na sportowo i za darmo

Po świętach na sportowo i za darmo

czwartek, 20.12.2018 13

Urząd Dzielnicy Praga-Południe organizuje dni otwarte w praskich obiektach sportowych OSiR [...]

Czy na Saskiej Kępie zapanuje ład komunikacyjny?

Czy na Saskiej Kępie zapanuje ład komunikacyjny?

poniedziałek, 16.04.2018 42

Saska Kępa to bardzo urokliwy zakątek Pragi Południe z kameralną zabudową i wąskimi uliczkami. Elementy te nadają temu miejscu wyjątkowy klimat. [...]

Budżet partycypacyjny - projekty

Budżet partycypacyjny - projekty

sobota, 22.03.2014

199 projektów z Pragi południe trafiło na biurka urzędników z urzędów dzielnic. W porównaniu do innych warszawskich obszarów ilość zgłoszeń jest bardzo wysoka. [...]

Zobacz też